• 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 93
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Георги Иванов(алцек) - специалист
nikolson не причислявай кравите при конете и магаретата защото и кравата е преживно животно като овцата и козата. :)
nikolson - майстор
Не ги причислявам, наясно съм.
Stefan_62 - майстор
Какво става градинари, зазимихте ли вече градините. Аз почти я свърших тази работа, напръсках дърветата, фрезовах градината и само ми остана да варосам дърветата и да обера зелето, но му е ранко още. :drinkers:
hidrazin - майстор
:? Аз имам за обиране още около 1-2 кофи чушки и са ми останали 4-5 кофи бяло грозде за ядене. Колкото изядем - толкова.
Останалото на разни фрички, осички и буболечки. :-D
:partyman:
Чираче - майстор
Stefan_62 написа:
Какво става градинари, зазимихте ли вече градините. Аз почти я свърших тази работа, напръсках дърветата, фрезовах градината и само ми остана да варосам дърветата и да обера зелето, но му е ранко още. :drinkers:
Въобще не е рано. Време му е. Обирай го, и се прибирай в Руси :lol:
hidrazin - майстор
Чираче написа:
Въобще не е рано. Време му е. Обирай го, и се прибирай в Руси :lol:
Кой какво да обира и къде да се прибира? :-D
:partyman:
Stefan_62 - майстор
Чираче написа:
Въобще не е рано. Време му е. Обирай го, и се прибирай в Руси :lol:
Не е готово още, а и не стоя заради него имам още малко работа по ремонта на една стая. :drinkers:
iavor - специалист
Вчера най-после махнах и последните няколко корена домати. Днес разкопах и толкова за тази година. Само на 2 кв/м преди седмица насадих малко чесън и лук. Просто за проба.

Прикачен файл

IMGP1465.jpg Последните домати от вчера.
nikolson - майстор
При мене стана "всяко зло за добро". Тъй като рано-рано приключих с доматите и краставиците, вече хапвам салата от марули и лук. Не съм пръскал овошките, чакам да мине листопада. Прекопаването ще е като подсъхне. Чакам и ягодите да спрат да дават, ще ги редуцирам и разсаждам.
vlax - майстор
nikolson написа:
....... Чакам и ягодите да спрат да дават, ще ги редуцирам и разсаждам.
Не е ли късно за разсаждане на ягодите ?
На мен ми остана да извадя останалите моркови,да напръскам дърветата-не е минал още листопада,и да ги варосам.
Този сняг ме обърка с фрезоването,ако не позасъхне ще е напролет.
Мисля да засадя 3 бр дръвчета на мястото на едни стари които махнах напролет.
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 93

Тема "Кой как се грижи за овощните и зеленчуковите градини" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: