• 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 93
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Stefan_62 - майстор
Имам 10 корена "tasty green" в оранжерията и наистина нямат обиране, но са от дългите. Трета година сея от тях и съм много доволен, но догодина ако е живот и здраве повече от три корена няма да сея, вече се чудя какво да ги правя.
ZMeyGorianin - майстор
А как съхранявате червено цвекло, че моето вече е за вадене, а е още август?
kuger - майстор
Stefan_62 написа:
Имам 10 корена "tasty green" в оранжерията и наистина нямат обиране, но са от дългите. Трета година сея от тях и съм много доволен, но догодина ако е живот и здраве повече от три корена няма да сея, вече се чудя какво да ги правя.
Карай за Сливенския затвор :-D
mlado-maistor4e - специалист
ZMeyGorianin написа:
А как съхранявате червено цвекло, че моето вече е за вадене, а е още август?
Пълним няколко пластмасови кофи с пръст, и го слагаме вътре, или вадиш цвеклото с правата лопата +пръст и в кофата. След това местиш в мазата . Така го съхраняваме ние и нямаме проблеми. Но все пак изчакай още съвети.
kalin72 - майстор
ZMeyGorianin написа:
А как съхранявате червено цвекло, че моето вече е за вадене, а е още август?
В зеблен чувал или дървен съндък, обвити със дървени стърготини или талаш :) И на възможно по-сухо и тъмно място. Запазват се до към май-юни.
kuger - майстор
Здрасти на тайфата!
Май скоро ще ми се отваря проблем. Притеснявам се от слани, а имам още зелени домати и червена капия на корени още. Че и краставици.
Дали да купя мрежа против слана?
nikolson - майстор
http://tehnofocus.com/topoferta-%D0%90% ... 959-0.html
Ако това имаш предвид, наистина помага.
kuger - майстор
На друга фирма, 0,37лв/кв.м., но по принцип със същите функции.
hidrazin - майстор
Ай стига глупости! Какви са тези космически цени? Пролетта го купувах май по 20 стинки квадрата. Ей го тук по толкова. Лощото е че не продават малки количества а само на руло.
Аgrivelo 17
Търсете по магазините за капково. Там продават на дребно. Щом аз съм намерил по 20 стотинки на дребно, значи и другаде има.
http://agro-magazin.com/index.php?main_ ... cts_id=586
Търсете го като нетъкан текстил АГРИЛ.
:partyman:
iivanov - майстор
kuger написа:
Здрасти на тайфата!
Май скоро ще ми се отваря проблем. Притеснявам се от слани, а имам още зелени домати и червена капия на корени още. Че и краставици.
Дали да купя мрежа против слана?
Струва ли си? Става чудесна туршия от зелени домати.А и сланата едва ли ще е голяма.Обилно поливане на защитаваното место, може да реши проблема.Идеята е, че водата вади топлината от долните, по-топли слоеве.
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 93

Тема "Кой как се грижи за овощните и зеленчуковите градини" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: