• 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 47
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
shishkov78 - специалист
Не е отопляема, но е оранжерия. Миналата година се получи добре. Каквото сабя покаже.
Stefan_62 - майстор
shishkov78 написа:
Не е отопляема, но е оранжерия. Миналата година се получи добре. Каквото сабя покаже.
Така е, но миналата година доста рано се затопли и април вече температурите бяха над 20-25 градуса. Моята също не е отопляема, но краставиците / а и доматите/ ще ги сея вътре към края на април, а като гледам твоите след две-три седмици ще са готови за засяване. Лошото е, че тази пролет я дават студена и дъждовна и всичко ще се забави.
shishkov78 - специалист
Аз съм длъжен да съм готов. Пък каквото сабя покаже. За това ги садя на порции през 1 месец.
Stefan_62 - майстор
Изображение Ти си знаеш градски, просто ти споделих моят опит натрупан с годините :drinkers:
shishkov78 - специалист
А къде ги сееш тези твои домати и прочие?
Stefan_62 - майстор
shishkov78 написа:
А къде ги сееш тези твои домати и прочие?
Предполагам, че питаш в кое село. Жената има наследствена къща в с. Нова Черна - Силистренско с доста голям двор, и като запролети съм там до зимата. В оранжерията лятото сея само домати и 20-на корена салатни краставици, всякъкъв друг зеленчук в двора. По принцип не търся много ранно производство от оранжерията и затова сея в нея след средата на Април, но пак зависи и времето какво ще е.
stiv1961 - майстор
Айде да идва топлото и да садим, че гледайте какво ни чака :-D
http://www.standartnews.com/biznes-zeme ... 28819.html
Stefan_62 - майстор
Чена където е текло пак ще тече :lol: ще му сменим името и пак ще го сеем. Тия глупаци гледат как да си пробутат скъпите европейски хибриди на такива като нас.
nikolson - майстор
По-скоро, пак става дума за чиновническа простотия от сорта на форма, размер, цвят, за да могат да се продават. Дано нашите чиновници си размърдат дирниците...
Krass - майстор
Не се притеснявайте, Меглена Кунева ще реши проблема :snakeman:
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 47

Тема "Разсад в домашни условия." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: