• 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 86
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
ivouz - специалист
"Варна Комерс" не ги знам къде беше това Терснаб ли?
kr1100 питай моля те за цена Благодаря!
themask - специалист
Цената на въпросните бидони зависи от това какво са съдържали първоначално - тоест дали впоследствие стават за съхранение на питейна вода или не.
Stefan_62 - майстор
themask написа:
Цената на въпросните бидони зависи от това какво са съдържали първоначално - тоест дали впоследствие стават за съхранение на питейна вода или не.
Ами водата в тях ще се използва за поливане не за пиене, а при добро измиване няма проблем. Моите и двата бяха от някъкъв миещ препарат, но като ги минах с водоструйката станаха като нови.
ivouz - специалист
Да поливане разбира се само за това.
miroki - майстор
ivouz написа:
"Варна Комерс" не ги знам къде беше това Терснаб ли?
kr1100 питай моля те за цена Благодаря!
Да в двора на Терснаб е. След Филбо от кръговото нагоре.
...
Аз пазарих фитингите от Рувик до кръговото над Тернаб към Метро.
Само дето днес за пореден път не бяха доставили желаната бройка преходници 17 към 16.
Този път купих колкото имаше, останалите, ако не доставят скоро ще връзвам, както колегата показа, с твърдия маркуч отдолу.
Иначе са по 26 ст. вчера писах 28.
Хубавото е, че там имаше резбови пластмасови фитинги по стотинки за цол и пластмасови преходи.
Коловете вече са сложени на доматите, сега ще ми е по-трудно, но какво да се прави.
ivouz - специалист
miroki мерси за информацията .Провери за твоите фитинги във Валерий срещу Метро под Киров бош.
miroki - майстор
Мерси, там не не знаех, че има фитинги. Иначе на гърба на БОР М си правих килиматика. Което е точно там.
miroki - майстор
И там няма от тези.
Тази събота ще монтирам тези, които имам. Да не си давам зор. Другата седмица останалите, ако дойдат, ако не, ги връзвам по споменатия начин.
kr1100 - майстор
Като купувате бягайте от китайски боклуци. Шон и Жо -боклуци - отвертка използва се за завиване на 1 бр винт после нова за другия, ключ гаечен същата работа. маркучи за капково сигурно са с трайност 1 месец - другия нови. Валерий груп =пак внася от Китай. Миналата година купих водопроводен ключ 1 1/2" след 6-7 развивания и завивания на 1" арматура се предаде.
на Рувик не знам откъде са частите, но на Орекс за капковото са гръцки - нямам им вяра за надеждност.
Последна промяна от kr1100(стар) на вт май 26, 2015 11:30 am, променено общо 2 пъти.
ivanovbg - майстор
Аз съм най доволен от испанските.
:partyman:
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 86

Тема "Въпроси за изграждане на капково напояване за градина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: