• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
Kumay - майстор
Колега Алцек! Разбирам деликатното ти положение - имаш нужда от помощ, но те е срам да я приемеш! Както виждаш има доста хора, които от добра воля искат да помогнат! Сигурен съм, че ще има и още!
Човек! Не го мисли - дай координати! Не искаме да те караме да се чувстваш неловко, но те моля! Искаме да ти помогнем! Обсъдих го и с други колеги! Не си ни молил ти - ние искаме да помогнем! Приеми помоща ни! Сега искаме ние да ти помогнем, друг път ще ни помогнеш ти! Или на някого другиго, няма значение!

П.П. Ако до утре не дадеш координати, ще се разтърсим и ще те открием! Няма откачане! :wink:
Георги Иванов(алцек) - специалист
Здравейте отново. Адреса ми е гр.Русе кв.Средна кула ул."Димитър Талев" № 32 Георги Черников Иванов
тел.0877376652
Сметката на Митко е:Банка ДСК BG34STSA93000016357752 титуляр Димитър Георгиев Иванов
Kumay - майстор
Благодаря, Жоре!
Благодаря, че ни позволи да помогнем, кой с каквото може!
Посочи и кой офис на Еконт ти е най-удобен.
Георги Иванов(алцек) - специалист
Адрес ЕКОНТ кв.Дружба 1 бул "Христо Ботев" № 1
Kumay - майстор
Офисът се казва "Русе Волов".
Тани - модератор
Жоро, радвам се, че пречупи гордостта си и ни позволи да ти помогнем! За малко си прекъснах модераторския отпуск, за да си изпълня обещанието и да направя темата важна и видима във всички раздели! Ако имате по-подходящо заглавие предвид, не се колебайте да го предложите!

Предлагам освен с пари, да помогнем и с инструменти (излишни като подарък или просто да дадем на заем) или консумативи и материали за проектите на Алцек.
Subsa - специалист
Напишете, че става дума за Русе в първия пост. Дружба има и по другите градове, да не стане грешка.
+1 еконт
nikolson - майстор
Виждам, че има развитие. Явно нещата отиват към превод чрез Еконт. Не знаех за такива затруднения с дарителските сметки. Идва ми наум, че ще бъде добре да се уговори един ден за общ превод, защото човекът ще лудне да ходи за стотици преводи всеки ден.
Kumay - майстор
nikolson написа:
...Идва ми наум, че ще бъде добре да се уговори един ден за общ превод, защото човекът ще лудне да ходи за стотици преводи всеки ден.
Не е нужно да ходи за всеки превод! Може да ги вземе наведнъж през 2-3 дни!
Andri01 - майстор
Е? сега сме ние на ход - "многознайковците " от форума. Сигурен съм ,че ще успеем да помогнем,макар и с малко на Митко. Успех !!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13

Тема "НЕКА ПОМОГНЕМ ЗА МИТКО!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: