• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
big_death - специалист
Вчера по куриера на ЕКОНТ който докара фрезата го помолих да пусне от офиса малко парички за колегата като му дадох и данните и телефоните - дано е коректен и да са стигнали вече до него !
Chefo77 - майстор
big_death написа:
Вчера по куриера на ЕКОНТ който докара фрезата го помолих да пусне от офиса малко парички за колегата като му дадох и данните и телефоните - дано е коректен и да са стигнали вече до него !
Е, ако ти е дал разписка - няма начин да не стигнат.
lyubohar - майстор
По банков път също става лесно.
Особено,ако превода е в една банка,както случая е ДСК.
И през интернет.
За 50лв.50ст.
Георги Иванов(алцек) - специалист
Здравейте! Ето го и моето момче което Ви благодари и Ви поздравява:

Изображение
Георги Иванов(алцек) - специалист
Понеже аз го преживях,а никой от нас не е застрахован искам да предпазя много хора от един човек .
Казва се СИМО МИЛКОВ

Изображение

Симо е на 23-24 години и се представя за организатор на благотворителни концерти,а в момента се прехранва като бяга от протест на протест.Може да го видите ту при привържениците на правителството ,ту на другия при противниците.Явно кой колкото даде.
Та миналата година когато лекарите казаха че Митко ще живее,се появи този тип.Така и не разбрах как ме откри,започна едни обещания едни приказки,как ще организира концерт,как целият град ще го посети,как от фирмите ще потекат пари,говореше за 50 000 - 100 000 лв,щял да покани Щурците,Димитър Рачков,БТР,и още ред други известни изпълнители които вече не си спомням.И аз взех да си мечтая как ще занеса сина си при най- добрите специалисти за да го вдигнат на крака колкото се може по-бързо.Заминахме с Митко за Варна на операция и упълномощих големият си син да помага на Симо.Тази персона направила толкова афиши сякаш ще ги разлепя в Лондон а не в Русе.На концерта дошли няколко чалга певици и Петя Буюклиева,събра ли се около 6-7 000 лв.и наш Симо започнал да раздава парите,на Буюклиева 980 лв.за пътни-толкова поискала,за озвучаване 600 лв, за охрана 100 лв.Поискал пари да си плати хотела 300 лв.Плащал на чалга певиците и т.н.излъгал сина ми че така сме се били разбрали със него и той му давал пари за да плаща.От целият БЛАГОТВОРИТЕЛЕН концерт са останали 1690 лв.На другият ден ми звъни за да ми се оплаче че синът ми не му дава пари за пътни за да се прибере до В.Търново-250 лв.Питам го абе Симо,Русе-В.Търново е 100 км. ти с какво ще пътуваш със такси ли?Казах му да се омита от Русе защото ще взема Варна-Русе за два часа и че ще го изпратя до В. Търново със ритници.От тогава нито съм го виждал на живо ,нито съм го чувал.
Пазете се от такива БЛАГОДЕТЕЛИ и БЛАГОТВОРИТЕЛИ.Използват нещастието на хората и като видят че са се хванали за сламката започват с великите приказки и обещания.
Kumay - майстор
алцек написа:
Здравейте! Ето го и моето момче което Ви благодари и Ви поздравява:
Привет, Митко! Бързо оздравяване!
minca - специалист
И аз най-после си избрах подпис!
filmatoplo - майстор
Искрено съчувствам ,има добри хора ще помогнат с каквото могат -дай Боже да се оправи момчето :prayer: .Темата е много болна и за мен , в тоз час сина ми лети за Москва на очна операция 5та по ред .Кураж пожелавам на бащата , и оздравяване на Митко .
kuger - майстор
Алцек, горе главата, никакво предаване! Адашчето ще се оправи, вярвам го!
На подобен огън гори и моето семейство, внучка с ДЦП, нито за миг не сме се отказали.
Включих се с малка лепта, но от сърце
Георги Иванов(алцек) - специалист
Благодаря ви за подкрепата,морална и материална.

filmatoplo пожелавам безавариен полет и дано тази операция бъде успешна и последна.Дано всичко се оправи.

kuger,племенникът ми също е със ДЦП,той е син на брат ми.Брат ми почина на 31 години през 1993 г. и от тогава аз поех част от грижите.Живеем в един двор в две къщи.Дори с брат ми започнахме нова къща ,но парите заминаха за операции на децата му,и двамата са със по седем операции, племенничката се оправи.Просто материята ми е позната .Те мъките човешки край нямат.Но не съм се отказал и нямам това намерение.Ще продам и последната си черга както се казва,но Митака ще бъде на крака.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13

Тема "НЕКА ПОМОГНЕМ ЗА МИТКО!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: