• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
stiv1961 - майстор
Еех, мечти :-D
hidrazin - майстор
Stefan_62 написа:
...Абе то хубаво, ама трябва да наемеш някой да ти я мъкне :lol: с тези 37л. ще се озъбиш докато напръскаш няколко декара лозе и 100-на дървета, ако я мъкнеш сам :lol:
Те хората са си написали че е предназначена за монтаж да АТВ. :-D Джъткаш си с АТВ-то из лозето и пръскаш. Обаче не доставя до България.
:partyman:
Stefan_62 - майстор
nikolson написа:
Аха, на гръб... :prayer: http://www.amazon.com/Moose-Racing-140i ... ot+sprayer
Ами да ти кажа тази си заслужава парите, само че не знам как ще влизам в лозето с нея :lol: , че ми се вижда широчка, а редовете са теснички. Иначе за овощната градина е идеална.
Stefan_62 - майстор
Ех тъкмо се навих да си я взема, то пък сега трябва да купувам и АТВ :? :lol:
hidrazin - майстор
Stefan_62 написа:
Ех тъкмо се навих да си я взема, то пък сега трябва да купувам и АТВ :? :lol:
Е какво сега? Красотата изисква жертви! Представи си сега как вилнееш из лозето с АТВ-то сред облаци от дим, пепел, гръмки звуци и пръскаш. Също като Пурко на нива с мотоциклета. :lol:
:partyman:
iivanov - майстор
Има и вариант за фреза/мотоблок. Даже май и в Бг ги произвеждат.
Stefan_62 - майстор
iivanov написа:
Има и вариант за фреза/мотоблок. Даже май и в Бг ги произвеждат.
Ами и това добре ама кое по-напред :? , да управлявям АТВ-то, фрезата или да пръскам. Най си е добре на гърба пък ако може и електрическа :lol:
stiv1961 - майстор
Абе дайте да говорим в духа на форума, какви са тия АТВ-та :? Имам фреза, но тя едва минава между редовете, камо ли и пръскачка да управлявам. Та да помислим- е ли възможно обикновена пръскачка да се преработи в електрическа :? , акумулатора е ясен- 12В 3-4 Ач, помпата каква да е :?
Stefan_62 - майстор
stiv1961 написа:
Та да помислим- е ли възможно обикновена пръскачка да се преработи в електрическа :? , акумулатора е ясен- 12В 3-4 Ач, помпата каква да е :?

Възможно е Чена, но и аз днес цял следобяд се чудя каква може да е тази помпа :? . Обърнах нета на опъки, но никъде не открих поне някъкви параметри. Що не видиш твоя градски дето продава онази електрическата, каква и е помпата :? .
stiv1961 - майстор
Stefan_62 написа:
Що не видиш твоя градски дето продава онази електрическата, каква и е помпата :? .
Утре ще взема да му звънна че сега вече е късно, между другото сещам се за един земляк- kabel96, май беше показвал подобно нещо във форума, но не се сещам в коя тема е :? Утре и него ще търся, че ми е обещал ремонт на едни контролери, така че ще питам и за пръскачката :partyman:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Тема "Гръбна пръскачка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: