• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Svetoslavoff1 - майстор
Юнаци, я препоръчайте моля гръбна пръскачка, че дедовата бакърена сдава багажа. Овошки млади и по-стари, ниски и високи, лозенце. Нещо около 15литра.
Elinka - специалист
Аз си взех една от Кауфланд за 15 лв./ 15 литра. Нашите имат същата пръскачка от 5-6 години на вилата и постоянно я ползваме.
iivanov - майстор
Stihl sg 20.Aмa ценaтa нямa дa ти хaресa.Aз посъбрaх някой лев и си вземaх мaтaби.МТД им е вносител.Имaт пълно обслужвaне с чaсти и много допълнителни екстри.
andreygg - напреднал
http://www.servina.net/index.php?c=view_prod&stID=13465
Имам такава и прави много добро налягане. Максималната далечина на струята е около 4-5 метра. Пръта се разтяга около 1.5 метра. Като си изправя ръката нагоре е около 2.2 метра плюс 1.5 метра пръта и плюс 4-5 метра струя се получава 7.7-8.7 метра. Ако се качиш на двойна стълба около 1.5-2.0 метра и се получава почти 10 метра. В двора по този начин достигам и най-високите дръвчета. Дано съм бил полезен.
Svetoslavoff1 - майстор
Благодаря на всички за споделеното. Май това ще е коледния подарък за жената:)
Stefan_62 - майстор
Svetoslavoff1 написа:
Благодаря на всички за споделеното. Май това ще е коледния подарък за жената:)
Е защо пък за жената :?,тя ли се разхожда с пръскачката из двора :lol:.Кажи и тя да ти направи коледен подарък една пръскачка, а пък ти и вземи някое кожено палтенце или нещо подобно за коледа /по-ша им са зарадва/ :lol: :lol: :drinkers:
kapanec - специалист
Ползвам гръбна пръскачка 16л на Гардения 6та-7ма година комшията преди 2 г също си купи лека пластмасова някаква не известна марка тая есен му се счупи и му услужих със моята .Коментар му беше 2г съм се наказвал със моята няма да си играя да я правя а ще си купя като твоята .
Elinka - специалист
Тази седмица в Кауфланд има намаление на пръскачки Гардения - 15 лв. / 16 л.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Тема "Гръбна пръскачка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: