Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
hidrazin - майстор
profesionalist_wood написа:
....сега не знам дали съществува още форума да се регнеш там. :lol: :partyman:
Ееее... Няма нужда. Сега и тях ли ще трябва да ги уча? :lol:
:partyman:
profesionalist_wood - майстор
За начало почваш в форума за психично болни да ги разучиш... http://www.psihologia.net/forum/viewtop ... e2991fc174
:lol: :-D
hidrazin - майстор
:shock: Ти май само из такива форуми шеташ? Този тук май с само за прикритие. :-D И сега какво стана с 20 сантиметровите дупки? Бая големи критърси ще се крият там. :) Я дай някоя снимка.
:partyman:
profesionalist_wood - майстор
Неее тва е само предложение,иначе мога да ти намеря и бар-клуб за талибани :-D Аз си шетам в ножарските форуми.
Е ся немам фотоапарат щот съм на село
Stefan_62 - майстор
Абе вие що не си отворите тема за разни форуми и да си ги разисквате там, а тук да решите проблема на "profesionalist_wood" с къртичините или е поредната тема "Да напиша нещо да съм интересен, че да си початя с някого" :lol:
boltik - специалист
Здравейте,да се запиша и аз.На времето моя дядо си взе едно местенце за 5лв.За временно ползване.С течение на времето се превърна в лозенце.И както всички и той искаше да ивади максимална полза от него.Та започна да сее лук,картофи,моркови и други нещица.Да обаче и комшиите започнаха и те да сеят.Неминаха и две ггодини и се появи кучето.Какви ли не схватки приложи.Не и не.Накрая взе мотиката и по дупката стигна до склада му.И така си изби загубите.Кучето на свой ред подкопа ягодите и те исъхнаха.След това дойде демокрацията и козите унищожиха лозие,а циганите дръвчетата.
hidrazin - майстор
boltik написа:
...и козите унищожиха лозие,а циганите дръвчетата.
Сега ще е добре да се появи нещо дето да унищожи тези последните вредители. А дано, ама надали. :evil:
:partyman:
imegogo - специалист
щом са големи и плитки тунели най-вероятно е сляпо куче миналата година ми беше подхванало картофите много хитро животно борих го с челюстен капан не стана много бързо особено в плитките тунели все минаваше под него или го заобикаляше но като намерих основния тунел който беше дълбоко 30-40 см и беше почти вертикален идваше по него под улицата поставих капана там и на следващия ден злосторника се беше хванал

Тема "Странни кухини в градината" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: