• 1
  • 2
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
kopaiko - специалист
Здравейте.Искам да си сложа една оранжерия около 12-15кв.на вилата, но не съм виждал да се продават във Варна.Имате ли информация от къде мога да се сдобия с оранжер може и да е втора ръка.В продавалник има доста но са много големи или много далеч.
vvg - специалист
kopaiko написа:
Здравейте.Искам да си сложа една оранжерия около 12-15кв.на вилата, но не съм виждал да се продават във Варна.Имате ли информация от къде мога да се сдобия с оранжер може и да е втора ръка.В продавалник има доста но са много големи или много далеч.

Виж тука! http://www.zmmzlatograd.com/
Миналата година си купих от тях чрез м-н Практис оранжерия 12 кв м-3/4 м, но можеш да си порьчаш и вариант 3/6;3/8;3/10;3/12-както си решиш!И не е чак толкова скьпо.!2те кв м ми излязоха 340 лв, но е кукла, с врата, насрещен прозорец/горен / за отдушник...Хайде, кьсмет :drinkers:
kopaiko - специалист
Свързах се с тях но нямат дистрибуция към Варна, а транспорта по куриер е около 60 лв.Оранжерията 12кв. е 285лв.А между другото как закрепи найлона ,ако си с найлон.Защото ми казаха че били правени за поликарбон.
vvg - специалист
Дай ми малко време и ще проверя кьде ти е най- близкият Практис, а ти ще решиш дали да ги ползваш. Става ли?
kopaiko - специалист
Става, не ми е толкова спешно.
imegogo - специалист
http://prodavalnik.com/oranzheriya-za-v ... -i41059929 ето така изглежда оранжерията на змм което е дал колегата в по-горния пост според мен е много добър избор цена/качество
vvg - специалист
kopaiko написа:
Става, не ми е толкова спешно.

Такаааа! Питах в магазина и се оказа, че най-евтино и удачно в конкретният случай е да си я порьчаш в он-лайн магазина им. На 0892/224278 ще ти се разясни всичко и ако ти харесва,ще ти приемат порьчката...Дано сьм помогнал...
kr1100 - майстор
vvg написа:
Дай ми малко време и ще проверя кьде ти е най- близкият Практис, а ти ще решиш дали да ги ползваш. Става ли?
Ако решиш на лични мога да ти дам тел за поликарбон и за pvc прозрачнофолио 1,5 и 2 мм дебелина. Широчината му е 2м. Там ползвам отстъпка.
На Лични за да няма упреци за реклама.
tretre - специалист
Преди малко бях в Баумакс за един термодатчик...,но това е от друга тема. Та там видях оранжерии от поликарбонат и някакви кекави алуминиеви лайсни. Като гледам тази дървена конструкция на Марто с поликарбоната ще стане убиец!
  • 1
  • 2

Тема "Закупуване на оранжерия?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: