Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
efendi - специалист
Спокойно хора кладенец има, за сега нивото е прилично, е няма да е зле и малко дъждец или снежец да завали ама то е божа работа там, ами гледал съм и животни там и им давах от тая вода, пил съм и от кладенеца, но по принцип го ползвам само за поливане. А до колкото да си намера човек за помощ, е малко мисията невъзможна, много малко са хората които им се бачка с мотиката и да се занимават с отглеждането на зеленчуци и плодове. Поне тези които познавам с това желание, или си имат и те някое местенце или си ходят на село. Общо взето трудна работа, да не говорим че като им кажеш на някои ,че си бил обран от някой си и те......почват да се оправдават и,че нямало смисъл. И мене ме е яд когато някой ми обере градината, ама не мога да стоя да я вардя там. А пък всичко си го правя сам както си ми харесва, ако нещо не знам питам, бачкам си със собствено желание, а не защото някой ме кара, то на сила хубост не става са казали хората.
efendi - специалист
Ето някои зарзавати са вече поникнали а други засети току що.......

Прикачен файл

CAM00393.jpg току що засетите картофки

Прикачен файл

CAM00392.jpg арпаджика и той се надпреварва с останалите....растителни обитатели в градината

Прикачен файл

CAM00391.jpg .....иии чесънчето

Прикачен файл

CAM00390.jpg грахчето вече се е показало
Stefan_62 - майстор
=D> Браво за посевите, ама ако приемеш и накой препоръки :? . Поразбивай малко буците когато сееш /ако имаш възможност фрезовай мястото/ и не сей картофите на фитарии и не полевай отгоре, че пръста хваща кора и по-трудно пробиват посевите. Ако имаш от къде да вземеш малко оборска тор да разхвърляш, че много ви жълта пръстта бе :? :partyman:
efendi - специалист
Абе комшии с фрезички бол, ама големи разбирачи са и отсякоха,че не можело с фреза,за оборска тор е трудна работа, а съвети не отказвам. Пръста е жълта щото това жълтото е глина, има го след 25-30 см. надолу в земята. Все пак благодаря за картофите, не се бях замислял за поливането, но за догодина ще го имам в предвид.

Тема "Тема и за нашата градина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: