• 1
  • 2
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
hidrazin - майстор
Стига бе. :-D Това с бидоня е само малко по-малка хамалогия от това, да поливаш с маркуч. Няма по-добро от автоматична напоителна ама направена като хората, а не с някакъв измислен програматор и разни чаркове тип "сбирщайн".
Най ме изкефи това:
ivanovbg написа:
... свършиш с това, че не натоварваш маркучите...
Моите явно вече са за основен ремонт от претоварване. :lol:
:partyman:
iivanov - майстор
hidrazin написа:
Няма по-добро от автоматична напоителна ама направена като хората...
:partyman:
Хидразине, не си оправдавай мързела. :-D Автоматиката си струва, ако имаш примерно 5 дка, с 10 различни култури.А бидоня си струва само, ако го имаш.При това за малки площи.Ама много малки.
hidrazin - майстор
iivanov написа:
Хидразине, не си оправдавай мързела. :-D Автоматиката си струва, ако имаш примерно 5 дка, с 10 различни култури.А бидоня си струва само, ако го имаш.При това за малки площи.Ама много малки.
Не си оправдавам мързела. Гордея се с него. Все пак той движи прогреса. :-D Автоматиката винаги си струва. Заровил съм под земята няколко хилки за да напоявам 200 квадрата райграс и 100-тина квадрата зеленчуци и подобни. Тенденцията е да увелича още малко тревата. Имам идея да се полива тротоара с дръвчетата и още стотина квадрата необработваема площ. Не съжалявам за никоя от похарчените стотинки.
:partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Смесител за тор при капково напояване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: