Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
bulhomes2 - майстор
kalin.kraev написа:
bulhomes2 написа:
Я бе, верно бил Стефко тоя. Голям мерак за форума. Стефко, не те ли изгониха по IP?
Нещо не схващам :?
Този Dam46 е един Стефан - изключително рядко лайно (както сам виждаш). Няколко пъти е гонен от форума. Доколкото знам последния път по IP, което не му дава да си направи n-та регистрация, но явно пак е додрапал до тук.
l_bonev - специалист
И на мен много ми харесва , но овчарката още повече. Поздрави за братовчеда. :supz:
kalin.kraev - специалист
bulhomes2 написа:
kalin.kraev написа:
bulhomes2 написа:
Я бе, верно бил Стефко тоя. Голям мерак за форума. Стефко, не те ли изгониха по IP?
Нещо не схващам :?
Този Dam46 е един Стефан - изключително рядко лайно (както сам виждаш). Няколко пъти е гонен от форума. Доколкото знам последния път по IP, което не му дава да си направи n-та регистрация, но явно пак е додрапал до тук.
Аааааа разбрах :lol: Благодаря за инфото че както "обичам" такива заядливи индивиди щях да вляза в спор и излишно да спамим темите пък сега ще го оставям на призвола на съдбата :axe:
forski - специалист
Дворчето е чудесно, автора на темата или някой запознат може ли да ми каже, какво е сложил "братчеда" под камъните в основата на дръвчетата и тези с които е очертал алпинеума, за да не никнат бурени и трева м/у тях?
Много ми хареса как е очертал основата на овошките с тези речни камъни, и мисля да го открадна като идея, само да каже как ги подържа чисти без треви и бурени :)
kalin.kraev - специалист
forski написа:
...само да каже как ги подържа чисти без треви и бурени :)
Няколко пласта черен дебел найлон и отгоре камъни. :)
bulhomes2 - майстор
Dam46 написа:
...Едва ли е построено от заплата.
Може да е отказал цигарите :lol: Пушачите изпушват средно по едно дръвче на ден. На практика "огромната сума" вложена в този оазис е по-малка от годишния бюджет за цигари на който и да е пушач.
big_death - специалист
forski написа:
...само да каже как ги подържа чисти без треви и бурени :)


Няколко пласта черен дебел найлон и отгоре камъни. :)

Полиетиленов мулч !!! Представлява нещо като материята на чувалите за захар и е черно , но издържа повече на слънце . Целта на този мулч е да не пропуска светлина - съответно да не растят плевели, и , да пропуска да диша почвата и за да влиза влага .
lov - майстор
Гледал съм слагат някакво платно. На вид изглежда доста рехаво но доста дебело. Под него монтират и маркучите за капковото напояване. Отгоре мраморни или някакви други камъни или натрошена борова кора. С години после там не никне бурен.

И едно браво за труда и мерака на собственика :supz:
=D>
Johny - майстор
Dam46 написа:
Има значение. С една заплата няма как да се плати някой друг да го направи. От една заплата няма как да се отделят толкова средства за тая "красота".
Въобще не е скъпо, ако си напънеш задника по-яко/говоря от собствен опит/. Иначе, кой ти пречи - хора работят и за три заплати/на три места/, а някои осигуряват заплати на 30 човека..... Но за това трябва и акъл....
vlax - майстор
Много красиво. =D> за братовчеда.
Може ли да пуснеш снимка само на кладенеца/геран,бунар/,защото трябва да реставрирам моя/основен ремонт/.

Тема "Дворчето на братовчеда" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: