• 1
  • 2
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
pif4o - специалист
Да, с това се заех преди малко, нещо марково и на добра цена , или пък някои китаец които ще се ползва 3-4 пъти годишно пък колкото изкара :) Благодаря за съветите колеги, а само да питам има ли нещо важно за което трябва да държа да го има като функция и на което да обръщам внимание при избора на машина ?
forski - специалист
Koлкото по-мощна, толкова по-добре, и да не е много тежка, моята примерно тежи 5,6кг. :)
За три-четири пъти годишно може и да рискуваш с някой китаец, ако не намериш нещо изгодно втора употреба, ако не друго китайчето ще има две години гаранция :)
iivanov - майстор
pif4o написа:
Да, с това се заех преди малко, нещо марково и на добра цена...
Ей тука вече не позна.Никой не прави подаръци.За да я дава на такава цена значи, че машината е капут.А който е на зор не чакали в продавалника, а отива в заложна къща.Ей на , Булхома удари бингото.И въобще големи бурени с тънка корда-забрави.Тука нож си требе или дебела корда.Ама машините с дебела корда са доста над бюджета ти.
pif4o - специалист
уча се, уча се :) значи да гледам ако може машината да е с по дебела корда което ще значи че може да се справя с по упорити растения, тъи ли ? За сега съм към китаиците, марковите хубави са си цифра дори втора ръка.
gechevp - специалист
Колега, ското си купух 2ри китайски тример от Бриколаж.
2ри, защото 1вия го откраднаха :D
Та той си е с диск и с корда за 160лв. аз си джиткам с диска - реже като масло всичко, дори малки дръвчета и до сега проблеми не съм имал.
С каквото и да режеш, почисти си първо ливадата, защото с камъни не става хубаво работата
big_death - специалист
Аз от много умуване и мислене случайно попаднах на този . За сега се държи добре , ама да видим до кога .Първите ми впечатления са добри : държи си високи оборотите дори и когато тревата е голяма и с дебели стебла . В момента е с 2 мм. корда с някаква оплетка вътре като жило за по трудно късане .Ето го и "дзверо" . Ако има някой друг такова чудо да дава мнениия :) А, забравих да спомена че го взех за 120 кинта - не пада по надолу продавача ! :)

Прикачен файл

1908046_1512886292263303_2987848625684968072_n.jpg
1908046_1512886292263303_2987848625684968072_n.jpg (81.56 KиБ) Видяна 1788 пъти
  • 1
  • 2

Тема "Въпрос за тример за трева." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: