Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Иван Иванов - напреднал
Така има няколко коментара които ми помогнаха доста а повечето ме упрекват че не казвам нищо явно същите тези хора не могат да четат не знам каква е почвата защото не знам или по точни не съм решил къде ще сея плодни дървета знам че не трябва да се сеят затова според мен е най удачно да режа върбови клони да топя в вода за седмица да пуснат къси корени и след това да сея преди да засея ще наторя с амониева селитра или нещо по удачно вие ще кажете след засаждането два месеца ще поливам интензивно и ако бог е казал след 2-3 години ще гледам двуметрови върбички
nikolson - майстор
Иван Иванов написа:
Така има няколко коментара които ми помогнаха доста а повечето ме упрекват че не казвам нищо явно същите тези хора не могат да четат не знам каква е почвата защото не знам или по точни не съм решил къде ще сея плодни дървета знам че не трябва да се сеят .
затова според мен е най удачно да режа върбови клони да топя в вода за седмица да пуснат къси корени и след това да сея преди да засея ще наторя с амониева селитра или нещо по удачно вие ще кажете след засаждането два месеца ще поливам интензивно и ако бог е казал след 2-3 години ще гледам двуметрови върбички
:rolleyes: Сигурен ли си, че си разбрал? [-X
angelfilev - специалист
Иван Иванов написа:
Така има няколко коментара които ми помогнаха доста а повечето ме упрекват че не казвам нищо явно същите тези хора не могат да четат не знам каква е почвата защото не знам или по точни не съм решил къде ще сея плодни дървета знам че не трябва да се сеят затова според мен е най удачно да режа върбови клони да топя в вода за седмица да пуснат къси корени и след това да сея преди да засея ще наторя с амониева селитра или нещо по удачно вие ще кажете след засаждането два месеца ще поливам интензивно и ако бог е казал след 2-3 години ще гледам двуметрови върбички

Почни с нещо малко и конкретно, защото "хиляди добри намерения не струват колкото нещо малко, но реално направено". :)
iivanov - майстор
Кат'си мераклия- напролет ш'разширявам овощната градина. Живот и здраве, за 30 дръвчета съм се наточил. И хубава лопата съм приготвил. Само да ти се копае. :-D
Иван Иванов - напреднал
Адаш нищо против нямам само да се уча нямам проблеми с труда
Георги Иванов(алцек) - специалист
http://ozelenitel.com/shirokolistni.html

Върбата расте край реките, заблатените места, потоците. Среща се и по планините. На височина достига до 30 m, а в диаметър до 1,5 m.Струва ми се че не е подходящо дърво за градски условия.
alsted - майстор
Може би липа, бреза, акация, някакво иглолистно ... но все ще се окаже, че ще пречи на някого!
wpw - специалист
Иван Иванов написа:
Адаш нищо против нямам само да се уча нямам проблеми с труда
Колега, след като нямаш проблеми с труда, моля те, другия път се потруди и постави препинателни знаци и главни букви в началото на изреченията. Така ще научиш по-добре и родния си език.
Извинете ме, но ми дойде в повече.

Тема "Дървета" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: