Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Иван Иванов - напреднал
Здравейте искам да засея дървета много обаче идва проблема с парите искам да не давам и стотинка за дървета за вода и торове да но за самите дървета не така че ако някой знае как може от дадено дърво да направя 10 ще ми е много полезно няма значение какво е дървото просто да е лесно за размножаване ще поливам ще кастря ще торя Благодаря
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Сладур!
Все пак, какви дървета? Къде? Какви са условията, подходящи за какво? Сухо, влажно, мокро, песъчливо, каменисти, плодородно, равно ??? Количество? Време?
Сладур!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Плодните фиданки са по пет лева. Ако не знаеш
Иван Иванов - напреднал
Ами условията ми не са никакви защото не съм решил къде ще ги сея количества неограничени и както казах и стотинка не искам да давам за дърветата само за поливане и торове ако е нужно
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Направи си разсад
alsted - майстор
Захващаш се с присаждането. Направо на полето. На саморасли диви подложки - киселици круши ... "Открадваш" си калеми каквито ти харесат и започваш къде как ти падне. Е, трябва да си измислиш някакво маркиране все пак да знаеш къде какво си ашладисал :wink: На следващата есен преглеждаш кое е добро, откопаваш и носиш в градината.
Поливане ще трябва. Торене, по-скоро - не. Но без пръскане с фунгициди и инсектициди не се надявай да изкарваш добри плодове.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
С. не ще овошки, ами всякакви дървета. място няма, къде-да-е, значи пресаждането е безсмислено....
Ако да е в Русе, ще му дам :-) покарали череши и каквото още има, да ги сади
Иван Иванов - напреднал
Чакайте хора много мислите не четете не съм казал че нямам място просто не съм решил и плодни дървета Не искам да купувам просто искам да засадя дървета да знам че и аз съм дал на природата не само тя на мен
Krass - майстор
Прикачен файл:
11.png
11.png (116.75 KиБ) Видяна 3229 пъти

Тема "Дървета" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: