Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
vlax - майстор
Здравейте
Другата седмица в Кауфланд пускат Бензинова моторна пръскачка 20 л за 180 лв.
Ще се пръскат за собствени нужди 4-5 дървета ,асми,домати и картоф - дали си заслужава инвестицията /от гледна точка на мързел /
Става ли за домати?Някой пръскал ли е домати с такава пръскачка?
Това е най-ниската цена ,която съм срещал до сега.
Stefan_62 - майстор
vlax написа:
Здравейте
Другата седмица в Кауфланд пускат Бензинова моторна пръскачка 20 л за 180 лв.
Ще се пръскат за собствени нужди 4-5 дървета ,асми,домати и картоф - дали си заслужава инвестицията /от гледна точка на мързел /
Става ли за домати?Някой пръскал ли е домати с такава пръскачка?
Това е най-ниската цена ,която съм срещал до сега.
Става да се пръска всичко, но за тези пари не очаквай чудеса и качество /поне за вертикално пръскане на дъретата/. Но ако ще пръскаш само това което си упоменал просто не си заслужава да си даваш парите. С една пръскачка за 15-20лв. ще си свършиш работата за половин час, че и за по малко, но ако имаш мерак вземай я, но не си мисли, че хамалогията е по малко. Аз имам на Щил и съм много доволен от нея, но е доста по скъпа, а и пръскам много по-вече дървета, лозя и зеленчуци. Съкращава ми времето за пръскане много, но си е и по-тежичка от обикновенна пръскачка. Ти си решаваш, но все пак помисли дали си заслужава за толкова малко посеви. Дай поне един линк да видим за какво става на въпрос. Успех. :drinkers:
stiv1961 - майстор
Тя шей сигурно ей такава
http://www.bagira.bg/10895/%D0%BC%D0%BE ... a-gardenia
Обаче за 4-5 дървета, картофи и домати май не си струва инвестицията. Е, зависи, ако имаш излишни кинти дай ги, после ще съжаляваш :sad:

Тема "Бензинова пръскачка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: