• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 19
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Stefan_62 - майстор
Аз пък не мога да разбера, какво общо има темата на колегата "kolev_k"-"Домати" със спора ви за напояването с капкови или порести маркучи. Има си няколко теми за капково напояване, спорете там коя система е по-добра. Въпреки, че има и теми да зеленчуци, а и конкретно за домати и все се пускат някъкви дублиращи теми. Ако на някой му потрябва нещо да прочете за дадена тема трябва да се рови в целият под форум да събира мнения. Хайде дайте да се пише за дадена тематика само във вече пуснати такива теми където се отнася конкретно за даденият случай. Стига сме пълнили форума с дублиращи теми. Извинявам се ако някой се засегне, но така ще е по-добре за самите потребители. :drinkers:
kr1100 - майстор
atanasov2004 - сега се сещам,че беше писал за тях /произовдител от Плевен или Плевенско, но не даде координатите му.
Останах с впечатление,че си с сезонния капков маркуч. Но въпреки това ценните на тетките и колена е двойно по-висока.
Svetoslavoff1 - майстор
Айде да послушаме Стефан.
atanasov2004 - специалист
Извинявам се че се отплеснахме от темата за домата. Дано всички колеги имате успех и най важно късмет. Аз в понеделник нямах :sad: Удари ни страшна градушка в Димитровград и по специално на вилата в с Брод на 9 км от града. Всичко е смляно! Лози, дръвчета, краставици, тиквички картофи - не остана нищо, не съм виждал такова нещо. Останаха само домата в оранжерията и около 40 корена домат покрит предварително с мрежа против градушка :sad: Реве ми се! Толкова труд и край....
Svetoslavoff1 - майстор
atanasov2004 написа:
Извинявам се че се отплеснахме от темата за домата. Дано всички колеги имате успех и най важно късмет. Аз в понеделник нямах :sad: Удари ни страшна градушка в Димитровград и по специално на вилата в с Брод на 9 км от града. Всичко е смляно! Лози, дръвчета, краставици, тиквички картофи - не остана нищо, не съм виждал такова нещо. Останаха само домата в оранжерията и около 40 корена домат покрит предварително с мрежа против градушка :sad: Реве ми се! Толкова труд и край....
Лошо... :( Дет се казва, Бог дал, Бог взел. Вие да сте живи и здрави!
ivanovbg - майстор
Сади пак тиквички и краставици - имаш време. Срещу природата нищо не можеш да направиш. Догодина ще увеличиш мрежата явно.
:partyman:
atanasov2004 - специалист
Да сигурно ще пробвам 10 корена Гергана и 5-6 корена тиквички :sad: обаче снощи като чистих листата и помляното грозде в двора...бях като прекършен-никакъв мерак за каквато и да е работа :sad: иде ми да заключа и да не стъпвам на село....Да сме здрави, ама много ме е яд за целия труд който хвърлям.....
kuger - майстор
atanasov2004 написа:
Да сигурно ще пробвам 10 корена Гергана и 5-6 корена тиквички :sad: обаче снощи като чистих листата и помляното грозде в двора...бях като прекършен-никакъв мерак за каквато и да е работа :sad: иде ми да заключа и да не стъпвам на село....Да сме здрави, ама много ме е яд за целия труд който хвърлям.....
Искрено ти съчувствам!
Кога при мен почне градушка, се моля, а спри де, после псувам, после се заричам нищо повече... , катинар, и на града. Май повече обаче ме е страх за колата, че....
После всичко отминава, и на ново. Добре е, че забравяме лошото, но ме боли много.
Примиряваш се, и пак напред, живота не свършва с това! Боли, че труда ти е отишъл на вятъра, че си очаквал нещо , но.., срещу природата какво може да се стори?
kr1100 - майстор
atanasov2004 написа:
Да сигурно ще пробвам 10 корена Гергана и 5-6 корена тиквички :sad: обаче снощи като чистих листата и помляното грозде в двора...бях като прекършен-никакъв мерак за каквато и да е работа :sad: иде ми да заключа и да не стъпвам на село....Да сме здрави, ама много ме е яд за целия труд който хвърлям.....
Искрено съжалявам . Много е гадно след такъв погром.какъв стимул да имаш после /
Пръскай веднага с меден препарат лозите
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 19

Тема "Домати" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: