• 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 23
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
ferrari4456 - специалист
Аз ще кося в събота моята.
Според мен винаги е различно, миналата година косих за първи път на 2 април имам снимка от тогава.
hidrazin - майстор
Преди седмица някъде.
:partyman:
nikolaizl - напреднал
Аз косих в неделя . То при тези температури няма за кога да се чака. :partyman:
hidrazin - майстор
Какво мислиш да правиш с това? Става само за окрайчване и да минеш там, където не можеш с другата косачка - ъгли, покрай стълбове на асма, някое тясно ъгълче...
:partyman: ч
doxr - напреднал
hidrazin написа:
Какво мислиш да правиш с това? Става само за окрайчване и да минеш там, където не можеш с другата косачка - ъгли, покрай стълбове на асма, някое тясно ъгълче...
:partyman: ч
е не може ли и да кося с него и по средата?
al4o - специалист
doxr написа:
hidrazin написа:
Какво мислиш да правиш с това? Става само за окрайчване и да минеш там, където не можеш с другата косачка - ъгли, покрай стълбове на асма, някое тясно ъгълче...
:partyman: ч
е не може ли и да кося с него и по средата?
Можеш,но ме съмнява да си доволен от резултата а и ако е повече площ ще се изгъбиш :)
ferrari4456 - специалист
Тримера си е тример имам хубав на бош, но пак си е зле.Взимай или косачка или бензинова коса.
Krass - майстор
Хм, nod32 ми блокира тази страница. :?
nanobanano - специалист
Малко да събудим темата :-D имам 17 квадрата място за райграс,но ще се прибира вечерно време колата там.Слънце пече яко на мястото главно от обяд.Да взема ли смеска спорт от Алати или Бриколаж?Колата е малка и лека-няма и тон.Ако не се получи добре догодина ще взема по-скъпа смеска.Все пак мястото е малко.
За косачки,валяци,поливни системи не си струва за 17 квадрата.
Прикачен файл:
IMG_20160405_152622.jpg
Andri01 - майстор
Сложи от зелените ,пластмасови паркинг блокчета и в тях трева. каквато и да е тревата ,няма да издържи ежедневно тежеста на колата и ще станат две голи пътеки от колелетата.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 23

Тема "Райграс" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: