Мнения и въпроси за хола
masteradmin - майстор
ок къде да я взема ? Това книга ли е ?
velsi - Почетен майстор
Да, книга. Добра стара хартиена книга... :)
masteradmin - майстор
Ще я потърся утре ако я намеря ще е сканирам цялата обещавам. Ако я имаш виж точното име и автор ако има ?
EDI - майстор
Мастер, тя малко дебеличка книгата.. :? Тя е сборна, със зелената корица и е към 400 страници.Последната една трета е свързана с храненето и дамските занимания.Отделните книжки, със сините корици са по-тънки и може тях да сканираш по-лесно.В тях има много ценни практически съвети.
Duke_BG - специалист
masteradmin написа:
Ще я потърся утре ако я намеря ще е сканирам цялата обещавам. Ако я имаш виж точното име и автор ако има ?
Ще се опитам мисля че на вилата я има ще ходя там през weekend -а
има и още една много полезна книга : "Азбука на 1001 майстора" ако не се лъжа това и е точното заглавие. формат А4 с твърди луксозни корици ще се опитам и на нея да ти дам автор и издателство.
Duke_BG - специалист
книжките се казват "най-доброто от вестник направи си сам"
аз имам бр.2 (където е описана подробно тази идея за разделяне на хопла). издателство "техника" 1988 г.
masteradmin - майстор
Ето още една идея за преграждане на хола.

Прикачен файл

876.jpg
876.jpg (74.44 KиБ) Видяна 15031 пъти

Прикачен файл

456.jpg
456.jpg (103.8 KиБ) Видяна 15031 пъти
Калина
Значи имам една стая и искам да я преградя - да стане хол и кухня, обаче пода е от дюшеме, така, че няма да мога да използвам нещо тежко - дайте някоя идейка, имам и въпрос за терасата но него друг път

:?
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на пон мар 23, 2009 11:55 pm, променено общо 1 път.
masteradmin - майстор
Съмнявам се че е подвижна защото 3-те части не са свързани ако е от гипс картон едва ли тежи много. От друга старана и 3-те библиотеки са на нещо като релса :?

Тема "Преграждане на хол" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: