Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
thinkpad - майстор
Защо спайката е толкова популярна? Защото е безплатна! :cool:
jekasus - майстор
Между приятели:
- Копеле, ся 'сека мацка ще ни излиза с номера, че била по-хубава дори от Мисис България..
nikolson - майстор
Какви мацки, той крокодила ще е като Снежанка пред тоя урунгел.
Krass - майстор
jekasus написа:
Между приятели:
- Копеле, ся 'сека мацка ще ни излиза с номера, че била по-хубава дори от Мисис България..
:lol:
Prn17 - специалист
Това с Мис-ката е много добро. :mrgreen:
nikolson - майстор
- Скъпи, с удоволствие бих се съгласила, че си прав, но помисли си само, дали е възможно и двамата да сме прави?
..............................
Имало един много предпазлив човек който най-много пазил половия си орган. Този човек винаги ходил с презерватив и си го поддържал – перял си го, вулканизирал го и така нататък.
Един ден отишъл в сервиза където му го вулканизирали и му казали:
– Абе човек за десети път ни го носиш тоя презерватив!
А той отвърнал:
– Не бе тоя път да ми го балансираш че нещо поднося наляво…
...................................................................................
phantom_ - специалист
Детска градина в Америка. Учителката събира децата:
- И така деца, наиграхте ли се?
- Да!
- Кажи Сара, ти на какво игра?
- Играх си на пясъчника.
- Сега, ако напишеш правилно "пясък" на дъската, ще получиш шоколадче.
Пише детето правилно и получава шоколадче.
- А ти Майкъл, какво прави?
- Играх си със Сара на пясъчника.
- Добре...ако напишеш правилно "играя", ще получиш шоколадче.
Пише го, получава....
- А ти, Джамал какво прави?
- Аз исках да играя с Майкъл и Сара на пясъчника, но те ме замеряха с камъни.
- О, това е потресаваща расистка дискриминация! Ако напишеш правилно "потресаваща расистка дискриминация", ще получиш шоколадче.. :-D :lol:
*****************************************************

Има и такива случки: Лежиш си на дивана, пиеш биричка, гледаш мача по ТV....
Изведнъж телефона звъни: "Взе ли детето от градина?, Ходи ли в магазина? Мама утре пристига на гости - нали не си забравил??? защо мълчиш бе?!?? Иванееее!"
А ти не си Иван, а Стоян!!! И на душата - празник!
**********************************************************

Група пияни пернишки рибари ловили през нощта риба на язовира. Хванали русалка........ На сутринта се оказало, че не е русалка, а сом. И всички много се срамували... :drinkers: :-D

******************
Капитана на руска ядрена подводница вика старпома:
- Какъв беше този тласък преди две минути?
- А, това ли.... Мичман Петровский получи радиограма, че жена му с някакъв тъпкач отишла на почивка в Ница...
- Е, и какво?
- Ку*ец Ница... :lol: :-D
Kumay - майстор
- Докторе! Цяла седмица съм с диария! Нищо не помага...
- С лимон пробва ли?
- Пробвах, ама като го изкарам - пак тръгва!!! :butthead:
joro39 - специалист
Майка казва на 30-годишния си син:
“Сине, виждам, че ти е трудно да си избереш спътница в живота, затова реших да ти помогна. На пет хубави момичета дадох по 100 лева за една седмица, за да видим какво ще направят с тях, а според резултатите ти сам ще прецениш коя е най-подходящата". След една седмица момичетата се явяват пред "журито" и отчитат резултатите.
Първата: "Аз похарчих всичките пари за дрешки и козметика, даже не ми стигнаха, взех назаем още 50 лева от една приятелка".
Втората: "Аз похарчих точно 100 лева за развлечения - ходих на концерт на "Пайнер" и после се почерпихме с приятели".
Третата: "Аз похарчих 50 лв. за двудневна почивка на морето, а останалите 50 си ги спестих".
Четвъртата: "Аз не съм похарчила нито лев, защото си имам достатъчно пари за всички нужди".
Петата: "Аз също не съм похарчила нито лев, даже добавих 50 лв. от себе си". Майката попитала сина си: "Е, какво ще кажеш, сине, коя от петте си избираш?".
А синът отговорил: "Ей оная, с големите цици
KingLin - майстор
Мъж го осъждат на 2 години затвор. На шестия месец жена му му отива на посещение и му казва:
- Съдията ми предложи да ти намаля с 1 ден присъдата за всеки път който преспя с него.
- И ти какво му отговори? - попитал мъжът
- Айде стига си ми задавал тъпи въпроси! Събирай си нещата и да се прибираме.

:-D :-D :-D

Тема "Вицове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: