Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
hidrazin - майстор
iliya_i - майстор
А неможе ли вместо варненци да пътуват до София, софианци да пътуват до Варна.
След като си получат новата карта може и на плаж да отидат, докато чакат нощния влак за връщане.

Цял свят се децентрализира, само нашите тикви няма да уврат скоро.

Защо пък в София, а не в Харманли?
hidrazin - майстор
чет май 30, 2024 11:09 pmiliya_i написа:
Защо пък в София, а не в Харманли?
Щото според "умните" шопландци България се състои от София и някакви си незначителни боклуци живеещи на 1 кафе път с BMW-то като тръгнеш от Шопландия по магистрала "Тквуня".
Цирк БУШ е пълен.
А си представи какъв ще е цирка ако недай си БОЖЕ приемем ОЙРОТО... :lol: :lol: :lol:
Е те тогава ще се омажем до уши!
:partyman:
ivanovbg - майстор
Аз съм се уредил с безсрочна, да му мислят другите как по памперс ще ходят да я сменят. :-D
hidrazin - майстор
А, ясно. Дъртофелниците яко ги влекат магнитите (и не само на д-р Ливайн ами и "водните")... Трябваше да се сетя по-рано. :?
:partyman:
Chefo77 - майстор
пет май 31, 2024 12:07 amivanovbg написа:
Аз съм се уредил с безсрочна, да му мислят другите как по памперс ще ходят да я сменят. :-D
Споко, и вас ще ви измислят.
Махат безсрочните карти (няма да ги издават вече), а скоро всички ще ни накарат да ги сменяме заради биометричните данни.
Но пък поевтинява удължаването на разрешителното за пребиваване на чужденци, няма да товарим излишно укрите я...
gogo7777 - майстор
чет май 30, 2024 11:09 pmiliya_i написа:

Защо пък в София, а не в Харманли?
Най-добре е в Казанлък, центъра на територията. Шопландия едва ли ще издържи на поредната офанзива.....хептен ще се окалят жълтите павета :-D
:drinkers:
chapara - майстор
Изключително глупава тема, пусната по абсурден начин!!!
На такива теми могат да се радват само нашите управници, разделяй и владей.
Аз лично не правя разлика м/у хората по това къде са родени.
Имам стотици приятели по цялата страна и се уважаваме. Сега с тази тема варненци разбиват мита ми че са добри хора, и...?
Надявам се глупавите изказвания да са плод на някое и друго питие😏
ESPACE - майстор
пет май 31, 2024 7:27 amChefo77 написа:
Но пък поевтинява удължаването на разрешителното за пребиваване на чужденци, няма да товарим излишно укрите я...
"Укрите" са бежанци, та май няма да товарим излишно ватенките пребиваващи тук. Те са чужденците!
Сред тия наблюдавах бежанци-откровени руснаци живеещи в Украйна, а най много видях богати люде, със скъпи возила и възможности, спасили се от военна служба, нагли, парадиращи с произхода си и изисквайки всякакви безплатни облаги, изключителни права, geschenkq, скидка и т.д, трупащи тен по морските ни курорти.
А в бежанските центрове ни един не видях.

Тема "Никъде няма таква територия" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: