Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.

вярвате ли в безплатна екологичночиста енергия

Анкетата завърши на ср юни 13, 2007 8:26 pm

61%
да
17
14%
тва е за оптимисти
4
11%
нема такова животно
3
14%
не съм се замислял по въпроса
4

Общо гласове: 28

Тани - модератор
Още не е , но ще е ! След месец ще правя на родителите на жена ми! А ти видял ли си някъде проблем с гипскартона? или просто така си отричаш по навик?
Стефан - майстор
Тани написа:
...ще правя на родителите на жена ми! ....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Еййй, как не се бях сетил, че това е само за тъщи!!! Много ти благодаря за идеята!
Тани - модератор
Имаш (както винаги) предварителна нагласа и малко информация! Апартамента ще остане на сина им след няколко години и той финансира ремонта и дава идеите! Той е избран измежду стотици кандидати , кандидатстващи от цял свят за едно единствено място в института на космическия телескоп Хъбъл към НАСА и определено има усет към новите технологии! Освен това преди години е инициирал и присъствал на ремонта на обсерваторията в Рожен и там са слагали в баните гипскартон и има поглед в/у нещата! Така ,че идеята въобще не е моя!

И сега малко по темата ! Каква е причината да отричаш всичко ново , дори да са ти представени факти? Обикновено редовния ти въпрос е -" ти лично правил ли си го" Е нека и аз то го задам :

Откъде знаеш ,че нещо няма да стане , ако не си пробвал , а не вярваш на резултатите на другите?


Има една поговорка;


Когато фактите говорят и Боговете мълчат!

Допълнение : Само Стефан продължава да спори! :-D
Стефан - майстор
Тани, ти си виновен. Стана скандал с жената. Преди малко и казах каква баня съм решил да правя за тъщата, по препоръка от форума, и сега е сърдита. :? Ама не иска да дойде тук и да прочете колко добър материал е гипскартона. Дано не стане по-лошо за мен. Не се майтапя, сериозно се сдърпахме.
Justy - майстор
Стефане, не съм съгласен, че Тани е виновен. Никой тук не изпитва задоволство от конфликта, който се е получил при теб. Ама на жена ти ще и мине / то е като при релетата за време - идват в изходно състояние /. Тогава можеш да и покажеш нещата, с които всеки майстор би се гордял като изпълнения. Ама ако се зачете в диалозите между вас двамата - просто чувам думите и - с това ли се занимавате бре хаймани :lцl:
Стефан - майстор
Justy написа:
....- просто чувам думите и - с това ли се занимавате бре хаймани :lцl:
Justy, ти, или си телепат, НЛО, или роднина на Ванга :? :lol: :lol: Не знам как го чу това, но аз го чувам доста често! Докато тя твори/шие си гоблена в кухнята/, аз се задрънквам с Тани :lol: Иначе форума ще стане скучен :?

Надявам се, че отсявате сериозните, от закачливите ми постове?
Justy - майстор
Да не мислиш, че моята друго говори [-X Ама нали затова сме тук, хем да споделим опит и знания, хем да се разтоварим \:D/
Тани - модератор
Много ми е интересно , ако спорехме със Стефан преди 1942 година и му бях казал , че съм прочел в една книжка , че може да се произвежда електроенергия от управляема верижна ядрена реакция на делене на тежки ядра :-D ?

Или по-рано , че земята се върти?

Или , че от стъкло могат да се правят стени, врати , маси и т.н.

Но особено ми е интересна реакцията по първия въпрос, който е пряко свързан с професията му и по който до ден днешен не е напълно ясен и на най-добрите учени в тази област! Дано да сме живи и здрави Стефане , за да си спомним след двайсетина години за какво сме спорили и да видим кой е бил прав и кой не!
Justy - майстор
Тани, твоята реплика не е предизвикана :wink: Прочети по внимателно какво пиша на Стефан.
Тани - модератор
Не ни обръщай внимание на нас със Стефан! Ние така си пишем! Е , поне в по-несериозни теми де!

Тема "Нов сайт за свободната енергия" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: