Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.

вярвате ли в безплатна екологичночиста енергия

Анкетата завърши на ср юни 13, 2007 8:26 pm

61%
да
17
14%
тва е за оптимисти
4
11%
нема такова животно
3
14%
не съм се замислял по въпроса
4

Общо гласове: 28

ludmil - специалист
Харалампи - специалист
Ало господа, ще ме оставите без хляб бе.
Osiris - специалист
Харалампи написа:
Ало господа, ще ме оставите без хляб бе.
Кой си ти и защо мислиш че ще останеш гладен ? :?
plamenpanajotov - специалист
хора за пореден път се вижда от следния линк как българите им измислят всякакви чудеса и как нашта скъпа родина нехае за изобретенията е естествено е че има и международни заговори за НЕПОЛУЧАВАНЕ И НЕИЗПОЛЗВАНЕ на свободни енергии но обикновенните хорица като нас не са способни да са преборят с световната машина от богаташи които държат енергиините ресурси в този момент и по никакъв повод не искат ида чуят за безплатни енергии които неминуемо биха довели до техния крах на империите им.Свободната енергия ще означява свобода за всички хора по света

http://beinsa.info/bg_scientists/yull_brown.htm
MMIel - специалист
брауновия газ си е доста добро откритие, но едва ли може да се причисли към свободната енергия. Ако сте разглеждали спецификацийте на генераторите на браунов газ сами ще се убедите колко е неефективен процеса предвид огромното количество енергия необходимо за добиването му. Но от друга страна си има и предимствата заради които си струва да се подобри процеса на добиване а и предвид огромните залежи от вода по земята направо си е задължително.
Тия цени на горивата ме накараха да си размърдам мозъчните клетки и да се разровя из нета за алтернативни горива за личния ми автомобил. Така попаднах на брауновия газ и вече от месец имам инсталирана водородна система на колата. Доста е елементарна с подръчни материали направена и по първоначални изчисления ми дава около 15-20% по малък разход на гориво. Ако има интерес ще постна снимки и ще обясня повече. Лека за сега че утре пак е работен ден :cry:

Ето малко повече инфо: http://nrg.blog.bg/viewpost.php?id=165465

Тема "Нов сайт за свободната енергия" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: