• 1
  • 2
Тази тема е за мечтатели философи и изобретатели.
velsi - Почетен майстор
Ако не сте, погледнете това
http://perendev-power.com/My_Homepage_F ... %20web.wmv (1,43MB)
и се поразровете. Има доста инфо в нет-а.
masteradmin - майстор
Да доста прочетох по въпроса наистина е интересно. Жалко, че човек неможе да се занимава с това което му е интересно, а трябва да работи за пари. :(
Много линкове- ама наистина много

Прикачен файл

id_vsk01901.gif
id_vsk01901.gif (45.64 KиБ) Видяна 4346 пъти
emil_v r - майстор
Ееи, здравеите и двамата ! радвам се че ви виждам, вие ме разбихте с интересни линкове. Нямам време да ги разгледам ,нали в строителството е жътва сега, дано по натам има време. Успех , и пари (повечко) и на двамата. чао :D
Duke_BG - специалист
Това е направо велико
въпроса е какво натоварване може да понесе :)
velsi - Почетен майстор
Може и да е велико, проблема е, че не бачка. Купих си магнити и проведох серия експерименти. Как ли не ги въртях и пренареждах, не се получава въртеливо движение. Просто магнитното поле е симетрично и винаги силите се стремят да се уравновесят за съжаление. Ако все пак е възможно такова движение, то явно има някаква скрита тънкост, която не се обяснява никъде. А иначе натоварването ще зависи естествено от това колко силни са самите магнити.
masteradmin - майстор
Е от къде го намирате това време :)
Louis_Cypher - напреднал
Vmesto razni link-ove, po-dobre skaniraite edin uchebnik po fizika za 8 klas. Shte si pripomnite, che ima razni sili kato triene i suprotivlenie na vuzduha, koito ubivat entusiazma na bolnite mozuci. A da zadvijvate dopulnitelni mehanizmi e prosro absurdno. Ako govorim za transformacia na materia v energia ili kakvato i da e druga, moje.
css - напреднал
филмчето го няма в нет-а. Ако някой иска да го сложи тук да го гледаме.
world_explorer - специалист
То всичко е хубаво на тази картинка и ако е истина ще се случи едно СУПЕР откритие. Не че е изобретено перпето мобилето а нещо много повече. Магнит САМО с един полюс. Е това си е гигантско откритие :idea:
velsi - Почетен майстор
css написа:
филмчето го няма в нет-а. Ако някой иска да го сложи тук да го гледаме.
Ето тука го има.
  • 1
  • 2

Тема "За Перендев чували ли сте?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: