• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 30
Всичко за дърводелството
griffin - майстор
Той се занимава с моделизъм може да е по прибран предполагам :)
grace - специалист
Конкретно за работилницата на моя приятел, мога да кажа че се работи всеки ден, но и се чисти. Не виждам нещо лошо в това човек да си почиства след работа. Но и самата работилница е все още в ремонт и няма окончателния вид.
Последна промяна от grace на ср сеп 24, 2014 9:30 pm, променено общо 1 път.
bimbaeco - майстор
Като се има предвид какви са му цените, определено е ПРИБРАН човек :-D
Аз не съм съгласен, че работилницата трябва да е бардак, като се работи в нея. Евала на такива хора като Валентин Василев (искам да приличам на него като порасна :-D ).
griffin - майстор
Аз не съм баш на тва мнение хубаво е да се чисти ама при мен ако зема да чистя секи ден ше губя поне по час и нещо, а ако зема да изривам ще иде и повече. Спец в дърводелска с тоя прахоляк аз поне не мога да се оттърва от всички боклуци. Ако се работи повече на ръка предполагам е възможно. Опилките обаче имат едно хубаво свойство свалят влажността :-D.
kendal - специалист
Извинявам се за спама но не се сдържах -то на Киров работилницата му ли било аз си помислих че е някой от магазините Му :lol:
Lisko - майстор
"работилницата" на Киров - хехе, дето вика колегата че прилича на магазин - почти същото - на мен ми заприлича на шоу рум.
Георги Иванов(алцек) - специалист
И аз се записах,барабар Петко с мъжете :)
griffin - майстор
е убаво е и линк да дадеш :) че кристалната ми топка смукна две домашни ракии и вече не може да гадае :)
griffin - майстор
Направи една панорама :) да скиваме по добре ако не ти е зор де :).
Иначе от това което се вижда изглежда доста добре :) супер спретнато.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 30

Тема "Моята работилница" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: