• 1
  • 2
Всичко за дърводелството
ohdan - специалист
seeker написа:
http://www.mikimak.com/?function=detail&id=5491
Ето го въпросния бутон, но цената...
Благодаря на всички ! Точно на това от последният пост на колегата попаднах и аз и явно ще трябва да поръчвам въпреки че ще ми излезе малко по-скъпо, но само да го има? Защото ме плаши и отговорът на колегата по горе с твърдото - няма да намериш.
mavryt4o - майстор
ами ние ли да се обаждаме на фирмата да питаме действай и темата е по-скоро за раздел ел.инструменти там ще има повече докаджий
ohdan - специалист
mavryt4o написа:
ами ние ли да се обаждаме на фирмата да питаме действай и темата е по-скоро за раздел ел.инструменти там ще има повече докаджий
Ами , питах :wink: Да съм молил някого да се обажда :?: Колкото до темата :? работа е на модераторите да преценят и да я преместят ако трябва.
Не че за пръв път ми се случва да ми помагат по този начин но... можеше в случая изобщо да не вземаш отношение ама все-пак ти БЛАГОДАРЯ!
ohdan - специалист
ohdan написа:
mavryt4o написа:
ами ние ли да се обаждаме на фирмата да питаме действай и темата е по-скоро за раздел ел.инструменти там ще има повече докаджий
Ами , питах :wink: Да съм молил някого да се обажда :?: Колкото до темата :? работа е на модераторите да преценят и да я преместят ако трябва.
Не че за пръв път ми се случва да ми помагат по този начин но... можеше в случая изобщо да не вземаш отношение ама все-пак ти БЛАГОДАРЯ!
Между другото, сега видях никът ти , явно си любител на Мавруда? Язък, бих те почерпил с една 2литрова бутилка , ама сигурно някой друг път. Привет от Брестовица!
mavryt4o - майстор
ohdan написа:
ohdan написа:
mavryt4o написа:
ами ние ли да се обаждаме на фирмата да питаме действай и темата е по-скоро за раздел ел.инструменти там ще има повече докаджий
Ами , питах :wink: Да съм молил някого да се обажда :?: Колкото до темата :? работа е на модераторите да преценят и да я преместят ако трябва.
Не че за пръв път ми се случва да ми помагат по този начин но... можеше в случая изобщо да не вземаш отношение ама все-пак ти БЛАГОДАРЯ!
Между другото, сега видях никът ти , явно си любител на Мавруда? Язък, бих те почерпил с една 2литрова бутилка , ама сигурно някой друг път. Привет от Брестовица!
:-D пил съм от там добър е а колкото до темата просто се подразних по принцип не отговарям така но ми се видя адски просто едно копче за което се ИЗВИНЯВАМ аз съм лош лош
mitko64 - майстор
Днес ми дадоха една Елтос, Бур 101Е, доста прилича на горната снимка. Но много пука и искри колектора, съмнява ме, че четките са заминали. Стават ли от други модели и вообще намират ли се ?
Kumay - майстор
mitko64 написа:
Днес ми дадоха една Елтос, Бур 101Е, доста прилича на горната снимка. Но много пука и искри колектора, съмнява ме, че четките са заминали. Стават ли от други модели и вообще намират ли се ?
За този модел се намира всичко, освен прекъсвач. Номерът на четките е 154137 и 154138, но ме съмнява проблема да е в четките. Виж какво е състоянието на колектора - дали има навдигнат ламел и след това дали статора не е избгал от леглото си.
mitko64 - майстор
Сега я отварях, четките са наполовина, не е от тях. Точно в прекъсвача има плоблеми, работи(включва )само на максимални обороти, но искренето едва ли е от това. Благодаря за съветите, утре пак ще я отворя да прегледам за тази ламела! Дадоха ми и един Bosch SB 400- 2. За първи път виждам уж двускоростна с електронно превключване на оборотите. Тя вообще не работеше, разглобих я и гледам откачено захранването на едната четка. Сега върти като луда, само нещо ударът не се изключва.
mitko64 - майстор
Днес намерих бутон на битака (за BUR 101E),заедно с четки.Бутона 12лв.,четките са 2лв. Взех визитка даже(хората продават и на Илиенци).Бутона не е холандски естествено, а някакъв руски заместител(според продавачите), но днес го монтирах и пастна идеално, даже си бачка нормално.
  • 1
  • 2

Тема "Бормашина Sparky - проблем с намирането на ключ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: