• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 16
Всичко за дърводелството
ZEDYCUS - майстор
=D> Чудих се къде изчезна известно време и сега ми стана ясно. :cool: Красиво е станало, браво. :partyman:
EDI - майстор
Още два долапа се очакват от серията, ама по-късно. :partyman: Мани, мани, намериха ми и друга дърводелска работа, ама ще пусна снимки като я свърша. :lol:
nikolson - майстор
Баш за отпуск си помислих и аз. Тоя чам без едно оченце чак, много чист. Браво!!!
ZEDYCUS - майстор
Покажи като свършиш и другите дървении. :partyman:
griffin - майстор
Много добре е станало и хваща окото :-D. От къде запасяваш пантички, че ми предстои правене на едно шкафче с подобен тип панти, тук намерих нещо от сорта но заедно с дръжките цената отива към 40 евра :-).
bulhomes2 - майстор
Браво, браво! И на мен ми хареса. =D>
EDI - майстор
Мерси за отзивите :partyman: старая се, да не ма бий шефа :prayer: .Чама е както винаги от КИМИ, този път наистина е уникално чист.Грифин, пантите са испански АМИГ, купувам си ги по Интернет.Лев парчето са, евтина работа, метала е 1,5 ми, здрави са.Обкова само такъв си купувам от доста време.И в Ямбол продават, ама никога няма това, което търся. :-D ли
la_bamz - специалист
Много добре е станало :partyman: !!! Много бе радват извивките, може и малко разчупено, но е станало много добре ! За пантите ги има и в Бриколаж, и аз ги ползвам за втори път и съм доволен :-)
griffin - майстор
От къде ги земаш през интернет, ще се връщам така че мога да си поръчам :-D
EDI - майстор
Грифин, ей от тук ги вземам - http://amig.bg/bg/%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0 ... BE%D0%B2/1 .
А ето едната работа дето ми я намериха женските началници в къщи.Проекта се казва ЕТАЖЕРКАТА НА БАБАТА.На двора в един ъгъл стои една метална кострукция.Бабата рече, това требе да стане на шкаф - горните три секци ида се затворят, долната да остане отворена, дасе сложат рафтове и да се облече отвън. :-D :lol: Викам си, айде пак ще се твори.И днес захванах.Реших да облека със сачак.Сложих три дървени пояса най-горе, най-долу и по средата, за тях ще хвана ламперията.Като махнах етажерката се оказа ,че бетона отдолу си е.ал мамата, дупка до дупка.Та се наложи да налепя плочки там, където ще стъпва етажерката.То целия двор се нуждае от плочки, ама.........Понеже ЧААПАРА често хвали МАПЕЙ, викам си, айде и аз барабар с масторите.Взех си 9 плочки грес ЕТЪР и една торба МАПЕЙ флексово.Та, лепилото е много добро и не е скъпо 14 лева торбата.Та докато си завивах летвите с ДЕВАЛТ-а :-D си викам, това чудо сега тежи, а като го облека, няма да мога да го мръдна - високо е над 2,10 метра, основата е 60Х60Х21Х21Х50 см.И реших да му туря колела.Заварих му днес 5 колелета, ама утре ще ги дооформям, че стана късно.Понеже нямам склад, матрияла за този проект и за другия, дето ще го правя /за него ще кажа по-късно/замина нарязан под навеса.Пак обаче могат са се пекат мръвки. :lol:

Прикачен файл

3.jpg

Прикачен файл

2.jpg

Прикачен файл

1.jpg
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 16

Тема "Малко мебели, собствено производство, за вилата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: