• 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 16
Всичко за дърводелството
EDI - майстор
Ето още.

Прикачен файл

6.jpg

Прикачен файл

5.jpg

Прикачен файл

4.jpg
griffin - майстор
Мерси Еди, ще си поръчам жалко че немаше и дръжки дето да ми харесат.
Тая кула не е ли преканено висока, а и на тия колелца ми се струва че може да е леко нестабилна.
ZEDYCUS - майстор
Нарочно го е предвидил така, явно иска да се отърве от Бабата, за да не го тормози с проекти. :-D

От едно шкафче бая работа ти се е отворила. И аз така от един гардероб в коридора :arrow: отиде тапети, вкопаване на една тръба, нова ал.врата(от ОЛХ за без пари) обличане на тръбите на водопровода, криене на кабели за интернета и кабелната, обличане на 3 врати с первази, вече месец и половина го боря и не съм свършил. Днес ще слагам вратите на гардероба(хармоника) и портмантото и ще остане декорацията. :partyman:
Andisi
Поздравления за добрата работа Еди. Надявам се и на мен да ми остане време да почна да се занимавам с такива хубости. :) А такива колела откъде могат да се намерят? Как изряза закръгленията за долапа? С зеге или нещо друго?
bimbaeco - майстор
Браво, Еди. Екстра е станало.
EDI - майстор
Грифин, вярно, че е леко нестандартна, по-висока и с тясна основа, ама нали бабичка ме къта :-D :lol: , се погрижих и за това.Намерих две пети от акумулираща печка, заварих им по една шпилка, заварих по една гайка на основата и сега като се намести кулата, петите се натягат леко към земята и работата се застопорява. Анонимен1, колелетата ги взех от кварталната железария, 160 кг товароносимост имат, на един лагер са.А закръглението на долапа го очертах, минах го зъз зеге-то и после на барабанния шлайф го изравних по диаметър.Ето от днес - затворих долапа със сачака и останаха вратичките.Едната вече съм я заложил да залепва.Този път реших първо да залепя страниците, да не си играя да гоня размерите в движение.Така ще навия утре видиите в готовата врата, само трябва да и оформя другия габарит, единия е готов.

Прикачен файл

14.jpg

Прикачен файл

13.jpg

Прикачен файл

12.jpg

Прикачен файл

11.jpg
profesionalist_wood - майстор
Най-накрая да направиш нещо :partyman: Щото с това трупане на инструмент вече стана като склад на Ташев :lol:
EDI - майстор
Даже ми е малко инструмента, още може. :-D
EDI - майстор
Привърших долапа на Бабка и почти долапа за вилата / остана му гърба и два шнапера/.Междувременно непредвидено се наложи да правя вътрешна облицовка на един гардероб, вмъкнат в една ниша, ама там съвсем забравих да направя снимки и докато се усетя и жената вече го напълни.

Прикачен файл

444.jpg

Прикачен файл

333.jpg

Прикачен файл

222.jpg

Прикачен файл

111.jpg
mavryt4o - майстор
супер занимаваш се правиш си все различни неща според нуждите и ти е интересно и аз в началото (преди година)бях така а сега само правя едно и също продавам пак правя и нищо не пипам за вкъщи малко взех да се отегчавам взе да ми бяга първоначалната идея за ,,моята дърводелска работилничка ''то стана цех да вярно вадя пари но се питам мамка му това ли исках уш тръгна като хоби.....
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 16

Тема "Малко мебели, собствено производство, за вилата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: