• 1
  • 2
Всичко за дърводелството
petrov_ - специалист
искам да си направя сам кухненското обзавеждане но не знам какви механизми да взема за чекмеджетата искам да се затварят плавно.и в същото време да се качествени на кой производител да са.видях на един познат тези които съм качил на снимката но не знам кои е производител и в кои магазини се продават.

Прикачен файл

0146 vodach full.gif
0146 vodach full.gif (14.53 KиБ) Видяна 3825 пъти
shadowman - майстор
Въпроса е колко пари ти се дава. Последно монтирах тандембокс с блумоушън на Blum и ми хареса как стана работата (прогитви си 60-70 пари а може и малко повечко щото ще ти рябват рейлинги, а и имат разни аксесоари към механизмите). Трябва да знаеш, че повечето механизми са направени за дъно с дебелина 16 мм, тоест ако позлваш 18мм ПДЧ ще трябва да се направи фалц. По магазините има и други марки които са по-евтини (китайски или турски), ти ще решиш какво да си купиш. Аз от обкова на Blum съм доволен и фи ползвам най-редовно.
http://www.blum.com/bg/bg/01/30/index.php
petrov_ - специалист
това което е на снимката на Blum ли е?
kraitan - напреднал
това което искаш на снимката се казва soft close качествени са на hefele обаче мисля че са по 50лв комплекта
petrov_ - специалист
и от къде мога да ги купя?
LZ - специалист
За Хефеле: www.prodes.bg
Киров-Бош мисля, че продават обков на Hetich. Също са добри
shadowman - майстор
За Хефиле чувам разни кофти коментари, но само чувам, по принцип не ги ползвам. Мисля добри са и на Grass. Ако ще копуваш Blum търсиш в мрежата Рали М, те ги внасят.

На този линк има има филмче как работят нещата на блум и една кака обяснява, избери тандебокс/чекмеджета с изтеглящ механизъм (или разгледай всичко за да видиш за какво става дума).
http://www.blum.com/bg/bg/03/index.php
petrov_ - специалист
разбрах че в Русе има склад и магазин в който продават обков на блум но не знам адрес.някой може ли да ми го даде?
shadowman - майстор
Потърси в нета телефон на Рали М и ги питай.
arihtev - специалист
не знаеш ли магазина магнолия в търново
  • 1
  • 2

Тема "молба за помощ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: