Всичко за дърводелството
alata_69 - специалист
Защо ли ми е толкова познат този мотив..... :-D

Прикачен файл

tmp_DSC00091-645860827.jpg

Прикачен файл

tmp_DSC00099275383101.jpg
plamen_dr - помощник
Признавам си, че взаимствах малко, за което се извинявам, че не поисках предварително съгласие.
Това, което направих не е с комерсиална цел, само за лично удоволствие.
Още не съм сигурен дали искам да се занимавам с това хоби, много е обсебващо и отнема доста свободно време.
dadko - майстор
alata_69 написа:
Защо ли ми е толкова познат този мотив..... :-D
alata_69, няма лошо, че човека е взаимствал мотива ти. Ако не искаш хората да го правят- просто не публикуваш снимки на свои работи. Още повече, че човека не го прави с комерсиална цел. Виж, ако копира твои неща, за да ги продава- е друг въпрос.
Дори смятам, че трябва да се почувстваш по- добре, че човека е харесал и използва твои мотиви за първата си творба.
plamen_dr написа:
много е обсебващо и отнема доста свободно време.

Ами- нали за това е са хобитата- да си харчиш парите и да си оползотворяваш свободното време приятно с тях :-)
според мен е хубаво да продължиш- добре се справяш!
Здравейте ас съм много нов и искам да попитам по опитните дали може да почна с длета с гумена дръжка или трябва да е с дървена.Защото са по евтини http://praktiker-online.bg/product/9377 ... aster.html ето тези стават ли ? И благодаря предварително.
alata_69 - специалист
Ни най-малко ме притеснява това че коегата ползва модела,
Напротив радва ме интерпретацията му


П.с. А пък и модела не е мой :)
И аз ровя по сайтовете на колегите :-D
yakimov3 - помощник
Браво,майстори,колкото и да гледам вашите произведения,толкова повече се радвам,че имате златни ръце.Бъдете здрави.
profesionalist_wood - майстор
v_P_M написа:
Alexey1980 написа:
Здравей колега. Писах ти в скайп. Ако ти потрябвам 0887/977-998
Здравейте колеги с нежелание искам да ви споделя че този колега ^^ Алексей Романов постъпи адски некоректно спрямо мен =D> .Случката е следната:
Както се вижда по горе в темата търсих човек да направи реплика на топката на ск. лост и една лайсна от дърво. Както се вижда колегата изрази готовност да я направи , пратих му аз топката и лайсната за моя сметка по еконт. Това още февруари месец , след което преди около месец го питах дали е готов при което той каза че топката била почти готова но лайсната бола по трудна.
Викам си ок нема проблеми ще чакам, на 26 миналия месец му писах в facebook - без обратна връзка вчера пак му писах пак нищо.Днес не издържах и му звъннах ,като се представих ми затвори и повече не вдигна телефона като за капак ме е баннал в facebook. Все още не мога да разбера защо ? Нещата който му пратих струват всичко на всичко 40-50лв. да не говорим че топката е почти повредена (за да мога да я разглобя да му я пратя).
Не ме е яд че ще трябва да си търся сега нови а че 2 месеца карам колата с едно желязо вместо топка ](*,)
Адски съм разочарован от тази постъпка .....
Аз пък ще умра от притеснение ако не изпълня поръчката. Просто съм вманиачен в качеството на изработката ако изработвам нещо.... Е,може би човека не е имал инструменти и да се е отказал :? знам ли
yakimov3 - помощник
Здравейте момичета и момчета,
позволявам си да ви нарека така,защото моята година на производство е доста по-ранна от вашите.Погледнато иначе аз се възхищавам и прекланям пред вашите златни ръце с които творите красота.Новоизлюпен съм и нета,и във форума и в моето талашопроизводство/много новости станаха/.Изчетох всичките 57 страници на форума и качих в галерия всички прикачени файлове,защото имам периоди без онлаин,а искам често да се зареждам положително.Alata_69,jordano,sharkolia,stoper,rum_sz,фло-списъка ще стане много дълъг,пък и може да пропусна някой.Златни ви ръце майстори.За мен какво да кажа-видяла жабата,че подковават вола и вдигнала крака.Отскоро,поради многото лятно свободно време,понякога произвеждам талаш с комплект китайчета/12бр,17лв,Метро/,но чак сега като видях вашите шедьоври,разбрах,как трябва да измъчвам горкото дърво,за да заприлича що-годе на нещо.По-нататък,ако добия смелост,може да покажа резултата от мъките ми.
Приятен уикенд и бъдете здрави.
plamen_dr - помощник
Бих искал да попитам специалистите, дървесината на кайсията подходяща ли е за дърворезба? Имам възможност да се сдобия с такъв дънер, размер около 100x40 см. Ако е така, добре ли е да се набичи веднага и след това да съхне, и каква дебелина да бъдат талпите?
yakimov3 - помощник
:prayer: :prayer: Здравейте майстори!
Обръщам се към вас с искане за разрешение да ползвам някои ваши мотиви,като заявявам,че нямам комерсиална цел/нямам нито възможност,нито време,нито здраве за това/.
Благодаря ви предварително.

Тема "Дърворезба" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: