• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Всичко за дърводелството
шоп - майстор
Да, общо 15 см е. Единият лист е 10 ка другият 5 ца.
Не знам защо не поръчах директно 15 см. Това бе малка грешка според мен, защото така се наложи да ги лепя помежду им:-)
Може би е разумно само когато се използват различни плътности. Нека спецовете по мека мебел да кажат.
Шопе,
шапка ти свалям :)
Вдъхнови ме :) Ние смятаме да правим библиотека в хола и като гледам доста идеи ще "откраднем" от теб :)
шоп - майстор
Затова е темата.Направо фоторазказ. Нали казват, че една снимка казва почече от 100 думи.

Аз също извадих поука от темата, защото имах грешки и хората тук ми помогнаха да ги изчистя. Визирам непрактичният долен ъглов шкаф, това, че сбърках технологията страницата да лежи върху гръбчето, това, че лепнах гърба на плота а забравих да извадя контактите....
Сега за това се сещам:-)

Апартамента вече е отдаден, наемателите се нанасят а аз трябва да седна по фактурите да тегля чертата на разходите.
:)
искам да попитам тези "татуитовки" за стената в хола от къде ги взе/ много ми харесаха :) В БауМакс гледах сходни, но точно такива няма :(
А и още един въпрос :) плоскостите от къде ги взе?
шоп - майстор
:-))) това са апликации за стена.Много са ефектни. От Домко съм ги купувал

Плоскости има на моного места.Не си написал от кой град си
:) От софия съм.
Като гледах разписките ми се стори че доста тънко са ти излязли плоскостите :roll: та от къде ги взе?
Mpulle написа:
:) От софия съм.
Като гледах разписките ми се стори че цената която си платил не е чак толкова голяма?
шоп - майстор
Димат омега

http://www.kroenebg.com/


не искам да прявя релкама, но нарязването на 21 броя плоскости, съответно почти 400 детайла и всичко е перфектно до 0.5 мм. Плоскостите ги сдвоявах и не се наложи допълнителна обработка след слепването. CNC технология:-)
DTIvanov - специалист
rumen302 написа:
Благодаря много. А дунапрена, който си използвал 15см ли е дебел?
Няма особен смисъл да е повече от 15 см. Много трудно някой може да усети разлика между 15 и 20 см. По-важно е да си поръчаш най-високата плътност, която можеш да си позволиш (но не по-малко от 25 кг/куб.м).
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Тема "Пълно обзавеждане на апартамент" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: