Всичко за дърводелството
shadowman - майстор
Що тая маса е толкова скъпа - >http://www.boconcept.bg/Default.aspx?ID ... himageid=0?

Изображение
Любо - специалист
щот я водят дизайнерска .вземаш си размери и снимката даваш я в 3 фирми за мебели избираш най добрата оферта цена качество и си готов
shadowman - майстор
Аз съм я правил за сега два пъти (това ми е работата) ама то т'ва никак не бива.

Прикачен файл

DSC00395.jpg
DSC00395.jpg (101.19 KиБ) Видяна 6065 пъти
dundurma - специалист
докато има балъци,ще има и кожодери..................ванко колко пара е масата.
сега разгледах сайта им...................малееееее ще си купя пушка,да се самоубия ритуално.
и после,не сме били милионери българите :lol: :lol: :lol:
Последна промяна от dundurma на съб фев 20, 2010 1:19 pm, променено общо 1 път.
naB4o - специалист
Докато има кой да яде скъп зелник, ще има и кой да го дава :)
А то всичките им цени са едни такива дебели, а някои от нещата са такива китайски ла*на.... :shock:
rosso m - специалист
Е друго си е да кажеш "масичката ми е от boconcept струва 1400лв."Комплексари колкото искаш
rosso m - специалист
А сега разбрах заради книгата
shadowman - майстор
Правил съм я за 300 с 10мм вградено стъкло, а тая май излезна около 250 (към нея правих легло. гардероби...), но може и да е по-малко според материала. Тая на боконцепт е байцвана и лакирана което я прави по-скъпа ама чак пък толкова. Ся даже ще правя това и се чуда колко да поискам :?.
bisplus - специалист
Бахти цифрите :shock: :shock: :shock:
Fortune - специалист
shadowman написа:
Правил съм я за 300 с 10мм вградено стъкло, а тая май излезна около 250 (към нея правих легло. гардероби...), но може и да е по-малко според материала. Тая на боконцепт е байцвана и лакирана което я прави по-скъпа ама чак пък толкова. Ся даже ще правя това и се чуда колко да поискам :?.
Е това тяхното е с по-дебели страници и с фурнир. Но нали знаеш за всеки влак си има пътници.
Спомням си една приятелка имаше изградена ниша и и трябваха само рафтовете. От една фирма и дадоха цена за 3 броя 1500 лева - за три дъски дефакто!

Тема "Маса" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: