Всичко за дърводелството
Здравейте, аз и бизнес партньорът ми правим рамката, облицовката, покривите и прозорците и вратите на кабина, построена през лятото на 2024 г., и клиентът ме помоли да бъда и главен изпълнител на работата, тъй като той ще бъде извън щата през повечето време на конструкцията (той е баща на приятел и солиден човек, с който трябва да се координира досега). Чувствам се уверен как да таксувам труда, който ще вършим, но не съм сигурен как да таксувам услугите на GC и ще се радвам на съвет.

Хората цитират ли фиксирана ставка? Таксувате ли допълнително за подработа, която координирате?

Това е първата ни нова строителна работа и клиентът много разбира, че се учим, докато вървим.
mavryt4o - майстор
Карай в натура 😆
ESPACE - майстор
Каква е идеята с тези ботове? Като пуснат тема, следи ли се дали има отговори? И какъв е смисъла? Сигурно става дума за пари, но нещо не го проумявам.
MamaMy - майстор
Най-вероятно целта е безплатна реклама. В началото уточняват сферата и продукта и до трето мнение избухват :lol:
Virtex - майстор
Да, това е бот.

Тема "За първи път GC-ing, въпрос относно таксуването" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: