Всичко за дърводелството
ZEDYCUS - майстор
Замерих ги набързо, домързя ме да ги свалям -15мм външен диаметър, широки 5мм- отвора мисля, че беше също 5мм(винта ми е м4). Ако ти е по широк лагера, наистина ще иде чапраза.
Днес рязах и гетинакс 12мм, лентата го яде като халва, но иска по бавно подаване. :partyman:
markov_75 - специалист
Прикачен файл:
IMG_20140721_194827.jpg
Да се похваля с моята врата,която направих благодарение на колегата ZEDYCUS.

Прикачен файл

IMG_20140721_194934.jpg

Прикачен файл

IMG_20140721_182739.jpg

Прикачен файл

IMG_20140721_171214.jpg
EDI - майстор
Браво Марков, много добре се е получило. :partyman: Арката е страхотна.Лака какъв е.Струва ми се, доколкото се вижда от снимката де, че рамката иск леко прешлайфане и още една-две ръце.
markov_75 - специалист
Лака е на водна основа,но не му помня марката.Минах ги 4пъти с лак за да потъмнее максимално и затова стана на черти рамката,пък и снимките не са много качествени.
EDI - майстор
Ясно, 4 пъти му стига.Малко лично изстрадан "акъл" за другите проекти да ти дам :lol: - шлайфаш идеално преди лакирането, като стигаш до шкурка 400 и на лака да му капнеш малко вода преди първа ръка, тя е най-важната за "фасона".После след пълното изсъхване на всяка ръка минаваш леко с 400.Става божествена повърхност и повишава устойчивостта на атмосферните гадости.Тези дни ще пусна снимки на дъбовия плот.В момента е на 3 ръце ДУФА с прешлайфане след всяка ръка.След първата със 180, след другите с 400.Остават още 2 ръце ДУФА и 1 ръка акрилатен паркетен лак.
ZEDYCUS - майстор
:partyman: Mарков много добре са станали вратичките. Обаче жената явно е страшна зорлийка, не те остави докато не ги направиш май май . :-D :razz:

Тема "Каубойски врати- терасно производство" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: