• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Всичко за дърводелството
gozilla - напреднал
виж какво миличка!намери си самозалепващо имитиращо фурнир PVC фолио с какъвто цвят ти харесва!това е най лесния и най енергоспестяващ начин! :yawinkle:
Тани - модератор
Да , това е много добър компромисен вариант! Все пак обаче ще трябва преди фолиото да минеш една шкурка , която само да обере ръбчетата от лака, за да се получи гладка основа!
nonecon - напреднал
gozilla написа:
виж какво миличка!намери си самозалепващо имитиращо фурнир PVC фолио с какъвто цвят ти харесва!това е най лесния и най енергоспестяващ начин! :yawinkle:

Фолиото кучето ще го раздере още при първата гръмотевична бура :(

Сега се опитвам със шкурка, лака падна, но кита остава, не се маха, остава бяло отдолу под лълтото лакираното :(
EDI - майстор
Пробвай леко с мека телена четка по дължината на порите да махнеш само кита.
nikolson - майстор
Щото боя от 56 лв/извинявам се предварително ако не съм права/ ма тя ШЪ си купи нова врата за тези пари!

Смяната на врата (купуване на нова,сваляне на старата,монтиране на новата,подмазване и т.н.) несъмнено е евтино и лесно като смяната на кислородната вода с перхидрол.И е като да си боядисаш сама косата пред огледалото :cookie:

Това,което препоръчах,е за лакиране върху боядисана дограма и стига за 8 кв.м.Така че ще остане и за шкафчетата.Но
това не означава,че кита не трябва да се изшкури до получаване на равна повърхност.
Chefo77 - майстор
Слагай фолио и отрежи ноктите на кучето :wink:
Другото е causa perduta. Пари и време на вятъра до първата гръмотевична буря (както се изрази).
nonecon - напреднал
nikolson написа:
Щото боя от 56 лв/извинявам се предварително ако не съм права/ ма тя ШЪ си купи нова врата за тези пари!

Смяната на врата (купуване на нова,сваляне на старата,монтиране на новата,подмазване и т.н.) несъмнено е евтино и лесно като смяната на кислородната вода с перхидрол.И е като да си боядисаш сама косата пред огледалото :cookie:

Това,което препоръчах,е за лакиране върху боядисана дограма и стига за 8 кв.м.Така че ще остане и за шкафчетата.Но
това не означава,че кита не трябва да се изшкури до получаване на равна повърхност.

Колко струва и откъде?
nikolson - майстор
nikolson написа:
Dulux Brushwood-това е една система,която май вече не се произвежда,но в търговската мрежа се среща,а в София има само в махагон.
http://www.aureca.net/product-25-Dulux- ... о-дърво#ct
Струва 56лв.
nonecon - напреднал
ааа, аз разбрах, че един вид мога да взема по-малка разфасовка и да излезе по-евтино, ако е 56лв не ме устройва :(
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Помощ! Окепазих си хубавата врата!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: