• 1
  • 2
Всичко за дърводелството
stefan_doc - напреднал
Вече два пъти я свалям и я рендосвам, щото се измята от влагата... :-D Което ми е малко странно, щото цялата дограма е такава и не се е изметнала, само на северозапад е леко почерняла.
Последна промяна от stefan_doc на пон авг 06, 2012 7:06 pm, променено общо 2 пъти.
housedoktor - майстор
А за пречене не пречи,ама дървото е толкова красиво....само естетични съображения имам,не друго.Веднъж бях сътворил една дървена двураменна стълба и изкукалия англичанин вика,"Найс,утре я боядисваш в синьо" :? Ама както се казва вкусове различни.
toni_g79 - специалист
За естетиката съм съгласен.Аз на скоро прелакирах едни врати с марка лазурен лак,която никак не харесвам(селт),но пък пущината покри супер.То и нямах избор де,такъв бяха взели.Интересно е ,че вратата в банята която се мокри от душа,от вътрешната страна беше боядисана с блажна боя,може и това да е някакъв вид решение....
housedoktor - майстор
Всъщност това двустранното лак/боя и аз съм го правил.Ако коридора е с дървени врати а в банята дървото не се вписва .Добре ,че подсети за долният край-много е важен.
VLADO66 - майстор
Също така трябва да се запечата със силикон откъм банята фугата между первазите на касата и стената,както и границата между касата и пода(там където е стъпила вратата).
  • 1
  • 2

Тема "Боядисване на врата на баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: