Всичко за дърводелството
boqn83bs - напреднал
Здравейте имам питане дали някои е запознат с качеството на производството на www.zmm-sm.com http://www.pilana.com/bg/ Струват ми се на външен вид читави.Имам 5 операцонна на Рачо Ковача,2кв.двигателче.Че мисълта ми е какви фрезери и доубурудване да си взема за машинката.Целта ми е направата на 200 кошера.Всичко ще минава през нея в вид на талпи 5см.през абрих,щрайхмус,фреза и цирколяр,имам и ръчна оберфреза спарки модел X 205CE.Моля да ми препорачате фрезери,ножове за фреза,ножове за цирколяр и абрихт.Както и лепило за зглобките.Има едно сръбско ако не се лъжа,..и съм чувал доста добри неща за него ,,тигар,,но надали се внася в БГ???
PIP - майстор
Купувал съм няколко глави, ножове и фрезери за настолна фреза от змм смолян и имайки предвид цените нямам никакви оплаквания. На пилана са ми ножовете на абрихта/щрайхмуса и също съм доволен.
nikolson - майстор
Pilana е чешка фирма.Правило ми е впечатление,че предлагат като едновремешните бичкии(пелки) с дървена рамка.
boqn83bs - напреднал
А,някой знае ли къде могат да се намерят дистрибутори,на тези фирми смолянската и чешката???
duco - специалист
Дистрибутори почти няма ,земи телефона от саита и звънни и си поръчаи каквото ти трябва също и цените могат да ти ги кажат само си извади кода на конкретния продукт.На имаили почти не отговарят така че не си прави труда да им пращаш .
boqn83bs - напреднал
То Смолянлиите и на телефони не отговарят,явно са пред фалит или не им се работи ако са много преуспели :? Ако знаете телефони казвайте,или магазини където се продават продукте им.
kendal - специалист
за Бургас Енев-Пилана жк.''славейков'' ул.''Янко Комитов''16 за змм Смолян Нина Ваташка тел. 0888647525
nikolson - майстор
kendal написа:
за Бургас Енев-Пилана жк.''славейков'' ул.''Янко Комитов''16 за змм Смолян Нина Ваташка тел. 0888647525
Да попитам.На този адрес е и http://www.intralinkbg.com/shop/
Същата фирма ли е?
boqn83bs - напреднал
На този линк,няма продукти на Пилана Чехия,може освен да не ги виждам???? :?

Тема "Български режещи инструменни,ДА или НЕ???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: