• 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
Всичко за дърводелството
bimbaeco - майстор
Кухненският шкаф е станал супер, много ми харесва как са се съчетали цветовете.
На вратите на външния шкаф не е ли добра идея да сложиш паянти? Така ми се струва, че може да провиснат.
cvetomir_77 - специалист
Малко спам. EDI хладилника с фризер който имаш е много добър :finga: . Аз имам същия. Ама и шкафчетата си ги бива. А за "шкафа на баба" и аз съм на мнение че трябва да сложиш диагонали.
griffin - майстор
mavryt4o написа:
супер занимаваш се правиш си все различни неща според нуждите и ти е интересно и аз в началото (преди година)бях така а сега само правя едно и също продавам пак правя и нищо не пипам за вкъщи малко взех да се отегчавам взе да ми бяга първоначалната идея за ,,моята дърводелска работилничка ''то стана цех да вярно вадя пари но се питам мамка му това ли исках уш тръгна като хоби.....
Обърнал си хобито на работа :), търси си друго хоби :weedman:
EDI - майстор
Абе мислех да ударя по един диагонал :? , ама се отказах, разчитам, че двойните редове видии ще задържат нещата. :cool: :lol: Хладилника в работилницата е супер.Вътре си имам всичко - сокове, биричка и други такива благини.Карам според сезона и каквото ми се припие.Нещата са ми под ръка. :lol: А за хобито и работата май така стоят нещата, като се смесят нещата малко се променят.Приятели са ми казвали, защо не правиш и продаваш.Ами някой ден, след доста години и това може да стане, ама за сега само хоби, да не изчезне удоволствието от работата. :partyman: Сега може месец нищо да не пипна, ама като ми дойде с кеф вървят нещата.
EDI - майстор
Започнах третия долап от серията ВИЛА.Този е за над аспиратора.Първо мислех да е стандартен правоъгълник, ама после реших да има нещо различно.Дълбочината на долапа е 300 мм, като удължих дъното до 50 см и отпред направих нещо като поличка за дреболии.Вратичките са вдигнати на 100 мм да не закачат нещата, дето ще са на полицата.Аспиратора е от старите, горна плоска част дълбочина 350 мм и после следва наклон надолу, като в тази наклонена плоскост са бутоните.Общата дълбочина е 510 мм.Та дъното ще покрива отгоре наклонената част и поличката ще е над бутоните, като ще има място да се работи с тях.За сега съм сглобил конструкцията и днес фрезовах вратите, но още не са залепени парчетата.Стила ще е същия като другите долапи.

Прикачен файл

11.jpg
11.jpg (88.3 KиБ) Видяна 1552 пъти

Прикачен файл

АСПИРАТОР.jpg
АСПИРАТОР.jpg (96.56 KиБ) Видяна 1552 пъти
iavor - специалист
Отново отличен резултат =D>
ZEDYCUS - майстор
:partyman: Интересна и сполучлива идея, хареса ми.
Брях тая отпуска не свърши ли бре. Не те оставят да починеш. :-D
egomen66 - майстор
Обкова е много сполучлив. Придава битова автентичност и атмосфера...... =D>
griffin - майстор
Еди ще ми е интересно дали ще е удобно ползването на полицата и дали няма да има пострадали кратуни :-D. А иначе ще те питам една еретична идея пробвал ли си да залепиш панела горе и долу в тия летви дето влиза само с по една капка лепило в средата? Така няма да се налага да слагаш уплътнения за разширението :-D.
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Тема "Малко мебели, собствено производство, за вилата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: