• 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 82
Всичко за дърводелството
EDI - майстор
Да, МЕТАБО-то за тези пари е много по-добра оферта от онази синя тенекия, дето Алцек я показа. :lol:
Георги Иванов(алцек) - специалист
Здравейте! Да, МЕТАБО-то е добра оферта,парите почти като за JET,но от друга страна е работено една година с него,а и цената е с 500 лв.надолу от новия.Ще се свържа със продавача и тогава ще решавам.
Георги Иванов(алцек) - специалист
МЕТАБО-то отпътувало.Здраве да е.
mavryt4o - майстор
http://olx.bg/prodavam-drvodelski-mashini-i67631594 и тук има добра оферта за щрайхмус вероятно е доста масивен
bulhomes2 - майстор
Браво mavryt4o! Алцек, няма какво да го мислиш. Тъкмо ти е и наблизо. Качвай едно ремарке и бягай утре, докато не са го взели. Моя е 40-50 см ширина и го взех за 600 лв от Пазарджик. Ако го нямах - познай дали нямаше да пътувам утре за Варна! Дано само да имаш трифазен ток!
Георги Иванов(алцек) - специалист
Пратих съобщение на продавача и ще се разберем.А трифазен ток за битови нужди имам от 20 години.
Притесняват ме габаритите му,малко ми е помещението,не че няма да се разширявам ,но докато стане ще трябва да му търся място.
bulhomes2 - майстор
Честно - завиждам ти. Утре му звънни рано, че да не го изтървеш! Не разчитай, че ще ти отговори на писмото! Няколко изгодни стоки изтървах така.

За размерите. Сигурно е бая кила, но помисли как да го направиш на колела, че да не ти пречи! Като си направя голямата работилница и моя ще го правя подвижен, нищо, че ще ми е по-широко от сега.
cvetankirilov - специалист
http://olx.bg/malak-abrihtfrenski-30-sm ... -i67359290 Аз ли съм кьорав или това е щрайхмус, алцек ако още не си намерил, може да му звъннеш
griffin - майстор
Щрайх си е :)
може продавача да не знае кое какво се води ама според мен и това е с качеството на първоначалното което показа колегата, поне на цвят много прилича на FARTools които тука се мотаят по магазините(ако е от френско де).
profesionalist_wood - майстор
От старите Фартуулс е,яко качество,нищо общо с днешните фартуулси жълтата серия правени в китай....Имам такъв същия правен в Франция и съм много доволен. Който си го вземе няма да съжалява,дори ножовете не съм му сменял от 2006 година
Купих го за 650 лв
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 82

Тема "Избор на щрайхмус" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: