• 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 83
Всичко за дърводелството
EDI - майстор
Еее, това от къде го изкопа, такива машини отдавна не се правят. :prayer: :supz:
nikolson - майстор
Машината е супер. Само че пише "Will arrange for collection only (no delivery)". Което предполага предварителни преговори преди наддаването.
mavryt4o - майстор
bulhomes2 написа:
nikolson написа:
Не съм работил с подобна машина, но си мисля, че всички са долу-горе.
http://3092126.olx.bg/
Три операционната е хиляда лева-пести място, а сигурно е по-надеждна от тия тенекии. Те са по-скоро за тътрене по обекти.
Питал съм професионални дърводелци - не ги препоръчват. По-добре било да са си отделни.
ами не съм съгласен аз съм с триоперационна(абрихт,щрайхмус и борапарат) якорудска от ОЛХ за 650 лева ами удобна е настроих я един път и това е работи си без грешка по никакъв начин едната операция не пречи на другата вече +циркуляр и фреза става претрупано и тясно поне така мисля.
Фитилчо - майстор
nikolson написа:
Машината е супер. Само че пише "Will arrange for collection only (no delivery)". Което предполага предварителни преговори преди наддаването.

Или следварителни с пращането на куриер да го вземе - за наша сметка

да посмятаме :

да кажем взимаме я за 150-180 паунда- но нека са 150 засега

куриер да кажем - 50 паунда

И после, 2 лева на килограм, на мен ми взеха 140 лева, но ми взеха и 10 паунда в тези 140 лева да я вземат от продавача
Моята е Девалт, но е същата

влизаме спокойно в 800 лева със всичко дори да я вземем и за 180 паунда


Алцек, мога да съдействам, че като гледам какви боклуци искаш да вземеш и лошо ми става - ненавиждам некачествени инструменти :shock: :? :wink:
Георги Иванов(алцек) - специалист
Фитилчо,тази цена ме устройва идеално,ако стане сделката даже и ще черпя.
Фитилчо - майстор
Слушай, слагам 176.50 паунда таван на наддаване и не го мисля повече. Заслужава ги, аз имам същата машина но вече е жълта и с името Dewalt.

Аз ще се оправям после.
Имаш ли ми доверие да преведеш парите предварително(ако спечелим търга и , когато го спечелим - свършва след 5 дни), щото трябва да платя цялата стойност на машината + куриера в англия, който ще го вземе и ще го достави в Лондон.

Оттам вече българският куриер от Лондон до София ще го платим като дойде машината. Може да се навият и с наложен платеж да ти го пратят до офис на куриер в Русе , но това не мога да го гарантирам.
Не мога да ходя да го взема от доставчика от Лондон до София, щото работнотъо му време съвпада с моето и няма как.
Тоест трябва да намериш някой , който да отиде да го вземе от там и да ти го прати по куриер или да ти го докара до Русе - няма значение за мен. Куриера се намира до сградата на Овъргаз в София.

Няма какво да черпиш... много мразя като някой се нашие с някой боклук на безбожна цена, особено пък инструмент .

Девалтите стигат над 350-400 паунда по принцип.
Последна промяна от Фитилчо на вт фев 17, 2015 4:23 pm, променено общо 2 пъти.
nikolson - майстор
Като гледам, машината е в градче на стотина км от Гъбко. Ако можете да го навиете да я закара срещу горивото, най-добре. Машината наистина е супер.
П.П. Гъбко имат и офис в Русе.
Фитилчо - майстор
Е за какво ни е да го навиваме....

Пращам куриер, взимат я и я карат в Гъбко ...

Ще го пробвам иначе де, ако се навие :-D
Фитилчо - майстор
Обаче, ще трябва май да те разочаровам, наскоро свършили обяви са свършили над 350 паунда :shock:
Георги Иванов(алцек) - специалист
Здравейте! Май ще се спра на тази машина,ще продам големия абрихт че и място ще ми се отвори.

http://olx.bg/abriht-schrayhmus-workzone-i67128250
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 83

Тема "Избор на щрайхмус" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: