• 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 68
Всичко за дърводелството
griffin - майстор
Ако искаш да поправяш двигатели според мен стая с прах няма да е добро място за целта, каквото и да прави човек прах винаги ще се трупа в такава обстановка, освен може би ако караш само на ръчни инструменти.
Фитилчо - майстор
Еми не точно... тоест...

Днес ти трябва да си правиш... де да знам - маса, утре нещо по мотора ровичнеш, после си рестврираш примерно кафе машина... ето такива неща

Man's place , дет се вика, с компюър, музичка и топличко :lol:
griffin - майстор
Дано успееш да го съчетаеш при мене от праха не мога да се отърва :).
Гледай да е по далече тоя допълнителен кът, аз мисля да слагам маса в единия край на помещението ми далече от машините и ако прекалено много прах се трупа ще го затварям с някакъв вид остъкление, но това в краен случай де :) иначе ще си вържа ръцете за други работи.
bagera1 - специалист
плотчето е почти готово
Изображение
но днес смених стените на линеала с такива от шперплат, защото пдч-то беше по-широко в единия край
направих си и водач в който ще сложа пвц профил от стари чекмеджета
Изображение

имам и една идея но не знам дали машината е подходяща
1200 вата, от 600 до 2800 оборота мисля че беше
искам да се ползва като дисков шлайф, дали ще върши работа с диск 180мм ?
Изображение

а след това и цилиндричн шлайф с бормашината
EDI - майстор
Ще върши работа без проблеми. :partyman:
bagera1 - специалист
Мерси Еди, в събота може би ще пробвам, идеята ми е машините да се сменят, пък след това може и друг по-голям плот ако има нужда. Този да мога да си работя и да си откривам грешките :!:
EDI - майстор
Айде, почвай да наблюдаваме.Бая работа ще имаш по тази маса, не е от най-лесните. :partyman:
Фитилчо - майстор
Като ше е гарга , да е рошава :shock: :shock:

Лошото е, че хубав шперплат....

Май от кофражен е по добре да се направи :|
bimbaeco - майстор
Ето по-лесна:
https://www.youtube.com/watch?v=pFcWWbJKnyc
Ако направиш риобито по моята рецепта, ще може да си сложиш фрезата в крилото на циркуляра.
Кофражният шперплат е супер, струва си всяка стотинка.

Ако масата е отделна и я сложиш на колела, като потопиш фрезата, имаш маса за сглобяване и шкаф за боклуци, но ако ти е кът мястото, монтирана в плота на циркуляра май е по-добре.
Последна промяна от bimbaeco на пет фев 13, 2015 10:00 am, променено общо 1 път.
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 68

Тема "Маса за оберфреза" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: