• 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 68
Всичко за дърводелството
bimbaeco - майстор
Фитил, това го прави племенника ми с подръчни средства (viewtopic.php?f=35&t=44049&start=40). Работи безотказно. Само не прави плота от ПДЧ отгоре. Плотът на фрезата ми е от кофражен шперплат, подплатен отдолу с ПДЧ - ползвам я осма година и няма признаци на изкривяване или износване.

П.П. ето ти видеоинструкции за циркуляра https://www.youtube.com/watch?v=TjN37QWWB_o
Последна промяна от bimbaeco на пон яну 12, 2015 3:29 pm, променено общо 1 път.
Фитилчо - майстор
Ако махна супорта и захвана циркуляра както направи Канадеца в онзи клип с Макитата, ще му вдигна дълбочината на рязане до максимум :-D
griffin - майстор
Но ще си създадеш други главоболия :-D.
Фитилчо - майстор
Гледах снощи клипчета на маси...

Най ми харесва основна маса за циркуляра и допълнително кътм нея на късата страна е сложена фрезата :)
griffin - майстор
Ако ти е кът мястото има смисъл от оптимизации, ако имаш място просто ги раздели спестяваш време за в бъдеще :).
Фитилчо - майстор
Къд ми е мястото...

Имам една стая, която ще правя на работилница и е голяма около 6 на 4 , не е много голяма дет се вика :|
EDI - майстор
Да бе, кът му било. :axe: А аз с гайдата, какво да кажа. :-D :lol: Ако има чалъм/не, че няма, де/ ще направя 10 в 1. :lol:
ZEDYCUS - майстор
24 квадрата! Не му е кът мястото, ами са му много машините. Ясна е работата. :-D :partyman:
griffin - майстор
Ми значи отстрани в масата на циркуляра и готово :-D, топлата вода са я открили преди нас хихи
Фитилчо - майстор
ZEDYCUS написа:
24 квадрата! Не му е кът мястото, ами са му много машините. Ясна е работата. :-D :partyman:
мАни, чудим се къде да ги дяна. Добре, че е висока стаята, горе високо ще организиран някакъв сторидж за куфари и други.

Но то не са само дърводелските, искам да си стане универсална работилничка , мотор да си бъзикнеш вътре, тази маса, щтрайхмуса, (слава богу банцига е у съседа заедно с калибровачният шлайф :lol: ) , колонна бормашина, циркуляр нормален... работна маса с джунджурии и табла.... ехее то не остана място ебаси :roll:
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 68

Тема "Маса за оберфреза" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: