• 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 29
Всичко за дърводелството
ZEDYCUS - майстор
Ще копирам някой ден идеята :supz: Мяркал съм в нета подобни алуминиеви, ма цената е убиец. Само се гледа.
griffin - майстор
Ами по добре я подобри :) или изчакай да направя версия 2 :) там се надявам повечето минуси да са отстранени :).
ZEDYCUS - майстор
Отдавна не сме списали :partyman:
Пак стяга :wink: , попадна ми лятото, сега я пооправих с шлайфа. Под ръждата и заварките се оказа маркова.

Прикачен файл

02122014478.JPG

Прикачен файл

02122014477.JPG

Прикачен файл

02122014482.JPG

Прикачен файл

27072014115.JPG

Прикачен файл

27072014120.JPG
bimbaeco - майстор
Аа, чак сега разбрах - хронологията е обърната. Викам си абе защо Ванката е окепазил така хубавата стега Беси с тия винкели (па били те и Дженеръл Мотърс :-D).
ZEDYCUS - майстор
Обърках поредноста на снимките, па ме домързя да ги оправям. Не са пернишки винкелите :-D правилно си забелязал.
kendal - специалист
Ей ,от къде ги намираш такива хубави стеги ,да дразниш тука :lol: .
ZEDYCUS - майстор
Ти си от Бургас та ще ти кажа, но няма да казваш на Пловдивчани, че ще ми иде далаверата. :lol: В Асеновград има един склад за всякакви ел.уреди внос от Германия и Франция. Та отвреме на време излизат някои ръждилници. Тая е 3-тата стяга от тях. :partyman:
kendal - специалист
А бе усетих аз каква е работата,ма далечко ми идва,иначе и аз попаднах на едни железа но много работа има по тях,пък времето лошо на двора не става за хобито :) .
bulhomes2 - майстор
ZEDYCUS написа:
Ти си от Бургас та ще ти кажа, но няма да казваш на Пловдивчани, че ще ми иде далаверата. :lol: В Асеновград има един склад за всякакви ел.уреди внос от Германия и Франция. Та отвреме на време излизат някои ръждилници. Тая е 3-тата стяга от тях. :partyman:
Не е само един. За кой говориш? В края на Козановско шосе ли - https://www.google.bg/maps/@42.023623,2 ... !2e0?hl=bg
ZEDYCUS - майстор
ЕЕ да си бях мълчал, излови ме по бели гащи. Същият е до Лук ойла. :-D :partyman:
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 29

Тема "Преди и след" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: