• 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 29
Всичко за дърводелството
ZEDYCUS - майстор
Мишо в блога се загледах,видях че имаш менгеме за под маса. Може ли да направиш една снимка отпред с габаритни размери на нея, че съм замислил да правя две подобни. НО за размерите не съм сигурен много. :partyman:
bimbaeco - майстор
Радвам се, че ти е харесала статията, Ла Бамз.
Ванка, ще го снимам довечера и ще ти кажа размерите. Видях, че ще го правиш от метал, защо не направиш като Грифин - върши му работа на човека, а е бая по-лесно за изпълнение така?
ZEDYCUS - майстор
Мишо, благодаря. :partyman:
Всичко ми е под ръка за метално менгеме и ще се пробвам. А тая седмица няма и много работа.
bimbaeco - майстор
Ванка, ето снимките.
Направляващите и винтът са дълги 32 см., челюстите са широки 18,5 см, и високи 9 см. Направряващите са стоманени пръти, дебели 23 мм. Ако нещо друго трябва да се мери, казвай.

Прикачен файл

1.jpg

Прикачен файл

2.jpg

Прикачен файл

3.JPG
3.JPG (85.4 KиБ) Видяна 2664 пъти
ZEDYCUS - майстор
Много благодаря Мишо. :partyman: Сега ще направя на ръка схемите и ще се разходя до лазера да видя какво ще кажат. Тамън днес почивам, няма работа. :)
bagera1 - специалист
Падна сняг и при нас, който сложи пауза на плотчето за фрезата и приятели. За да не скучая :-D изкарах дълго стоялите длета, сигурно над 10 години. Най-лошото е че съм ги прибрал без да ги смажа :? явно за "малко" та си отворих бая работа и вярно няма да скучая :lol:

за съжаление в снимка бг се качва само една снимка
това е първи етап на възтановяването

Изображение
monilan - специалист
Ще падне играчка, но затова пък резултата е повече от удовлетворяващ 
anabolicbeast - специалист
Как сваляш ръждата?
bagera1 - специалист
навивам шкурка Р80 до достигане на извивката и търкам, не занулявам до край, защото ще последват и по-финни шкурки
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 29

Тема "Преди и след" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: