• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 47
Всичко за дърводелството
bimbaeco - майстор
Аз пръскам с WD40 и после избърсвам със салфетка. Иначе има един препарат Boeshield T-9, който е разработен (от Боинг) специално да пази стомана и чугун от ръжда.
http://www.rutlands.co.uk/sp+woodworkin ... eld+dk7130
Миналия месец пеше на промоция - 2 флакона за същата цена.
nikolson - майстор
Тя пак си е в сила 1+1 с код.
Hplane - специалист
В Лидъл в момента са пуснали на промоция спрей за предпазване на ръжда.Вчера взех един и напръсках частите.Да видим дали ще има ефект.
Hplane - специалист
Здравейте.Бихте ли ми препоръчали някой който да може да ми изработи предна дръжка за ренде?
bimbaeco - майстор
Предната дръжка е по-лесна - всеки стругар би трябвало да може да се справи. Ако кажеш за кой номер ренде е, мога да ти дам оригиналните размери.
Hplane - специалист
За ренде №4.В града не намерих стругар на дърво затова попитах за препоръка
bimbaeco - майстор
Дбре, утре ще снимам една и ще ти начертая профил. За съжаление и аз не познавам стругари (на дърво) наоколо, но мога да ти съдействам за болта, ако липсва.
Старата дръжка липсва ли, защото, ако е повредена, може просто да я оправиш нея (лепилото прави чудеса).
Hplane - специалист
За съжаление дръжката изцяло липсва.За болта си мислех пак за стругар.Като завърша дръжката ще търся болт.
Поздрави!
kendal - специалист
Ако беше от Бургас щях да ти съдействам ,болта най-вероятно е инчов ,поне на мен все така ми се случва като се налага да поправям някое ренде.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 47

Тема "Заточване на рендета ,,Гладик,," | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: