• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Всичко за дърводелството
ZEDYCUS - майстор
Няма да стане с ветрозащитни пана, вятъра ще издуха беседката :-D
Проблема мисля да го избегна с нова работилница. :wink: Началато на ноември ще се качвам да зазимявам и ще се уговоря за напролет с майсторите, които ни правиха дуварите и чешмата. Да отлеят плоча и една подпорна стена зад нея и оттам нататък поемам. Засега мисля 5х4м 20 кв.Тая работилница я сънувам вече 10 -на години. Ще правя чеверме като стане. :partyman:
EDI - майстор
Тююю, айде, хаирлия да е идеята и последващото изпълнение. :partyman: И аз имам една идея за нова работилница, ама да видим дали ще стане.Къщата на дядодо, мир на праха му, е празна в момента, то не беше и негова де, 1/2 на мен и 1/2 на жената.Там ми е абрихта в момента.На 15 минути път е от нас.Та съм решил там в едната стая/неговата работилница/ да направя работилница за детайли - да складирам малко материал да съхне, да го рендосвам и други такива.А в къщи да сглобявам и дооформям.Ама да видим.
ZEDYCUS - майстор
А дано да стане, но по добре и двете стаи използвай. :supz: Ще спестиш хамалогията, носенето насам натам.
Давай да пускаме една нова тема , направи си сам дърводелска работилница . :partyman:
EDI - майстор
А, ще има борба за двете стаи, та дано поне едната си остане само за моите такъми :lol: .Не е лошо да оформим такава тема. :-D :lol: :partyman:
griffin - майстор
:) и аз съм за че скоро ще ми предстои местене и баре снимки ще мога да пущам :)
kendal - специалист
Бе то и аз мога се включа в новата тема че в момента си правя нова работилница но иде зима за съжаление.
mavryt4o - майстор
ZEDYCUS написа:
Следващите снимки ще са след 2седмици като се върна от вилата, за съжаление няма нет там, но има доста сянка та върви ракията. :partyman:
Остана монтирането и пробата, стискайте палци да тръгне. [-o<
и аз побалгарявах лентоводача дали вършат някаква работа горните лагери или да ги махна и да направя същото под плота не че сега не си бачка перфектно но така за идеята

Прикачен файл

120420151085.jpg

Прикачен файл

110420151082-001.jpg
griffin - майстор
Ми ти си ги направил за какво да ги махаш :) тури и долу един стабилизатор, ако почнеш да сучеш лентата и долния стабилизатор помага.
ZEDYCUS - майстор
Щом работи не го пипай повече. Послушай Грифин и монтирай и отдоле, не че тапата не върши същата работа. Но лагерите са си лагери. Сега на моя правих едни зарязвания с нова лента 20 мм(не като твоята 40 ? :cool: ) само я центровах вертикално- не мърда наникъде и става точен ряза. :partyman:
mavryt4o - майстор
ZEDYCUS написа:
Щом работи не го пипай повече. Послушай Грифин и монтирай и отдоле, не че тапата не върши същата работа. Но лагерите са си лагери. Сега на моя правих едни зарязвания с нова лента 20 мм(не като твоята 40 ? :cool: ) само я центровах вертикално- не мърда наникъде и става точен ряза. :partyman:
За сега само тапата ще държи аз не го кривя само за дебело го ползвам и направо с един модел лента :) а за криво ползвам малкия самолет от който съм много доволен :razz:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Възстановяване на БГ банциг БК150" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: