Всичко за дърводелството
Добър ден на всички :)
Искам да попитам за една много тежка поне за мен ситуация ... Онзи ден си купих врати Интериорни от мдф , но не поисках монтаж , понеже не мислех , че е толкова сложен и плюс това финансите ми са много ограничени ... Жената пари не дава :D ! Оказа се обаче , че това чудо на природата няма монтиране ... 3 дена мъчене от сутрин до вечер и няма слагане ...
Като сложа касата и я нивелирам ... перфектно, следва да сложа и крилото с пантите .. до тук добре , обаче когато искам да затворя вратата крилото не влиза в касата ... Странното е , че като пробвах днес долу на земята цялата тази процедура всичко си влиза перфектно ... Дайте акъл какво да прявя , че вече ми е дошло в повече с тези врати само нерви и разправии ...
Вратите са с каса 10 см . Страницата е отрязана горе на 45 градуса и има разрез в средата , за може да влезне и горната част от касата вътре ?
gogitko - специалист
След като нивелираш премери разстоянията между страните горе и долу трябва да са еднакви.Направи си 3 разпънки на размер за да не се свива докато нивелираш а и после при запенването трябва да останат.

Тема "Монтаж на интериорни врати ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: