• 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
Всичко за дърводелството
cvetomir_77 - специалист
Аз пък си меслех, че съм с най-малката барака - 5х3 метра на 2 метра височина. Ходя почти наведен в единия край (тъй като покрива е с наклон. В единия край е 2,40 в другия 1,80).
seeker - специалист
cvetomir_77 написа:
Аз пък си меслех, че съм с най-малката барака - 5х3 метра на 2 метра височина. Ходя почти наведен в единия край (тъй като покрива е с наклон. В единия край е 2,40 в другия 1,80).
Аз не ходя, няма място и всичко ми е на една ръка разстояние. Функционална работа.
bagera1 - специалист
При мен е по-голяма, но и няма да има кой знае какво де :lol: , наличните неща без пневмогрупата
Все ще има място за тезгях, длета, и малко ел инструмент.
С шумът как си се справил, примерно от циркуляр, шлайф... Мисля че няма да има проблем няколко пъти годишно да шлайфам, режа, резбовам и т.н но все пак шумът е неприятен
griffin - майстор
bagera1 написа:
При мен е по-голяма, но и няма да има кой знае какво де :lol: , наличните неща без пневмогрупата
Все ще има място за тезгях, длета, и малко ел инструмент.
С шумът как си се справил, примерно от циркуляр, шлайф... Мисля че няма да има проблем няколко пъти годишно да шлайфам, режа, резбовам и т.н но все пак шумът е неприятен
Най-евтиното решение е кори от яйца :)
seeker - специалист
Първата година наплаших съседите, че си местя машинките и почвам да поработвам с тях в мазето. Събраха ми един куп кори за яйца, имах за две зими за разпалване на печката :) Но след проби на място се оказа, че шума не е голям, пък и мазето си ми е под апартамента и си шумя сам. Но и колко шум вдигат един дремел, оберфреза, по-рядко циркуляр и ел. ренде.
mavryt4o - майстор
mavryt4o написа:
ето и моята работилница остана място за едно стругче
Хаха старите архиви намерил съм място за стругче за 2 години.

Прикачен файл

2017-04-14 21.37.28.jpg
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

Тема "Моята работилница" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: