• 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 30
Всичко за дърводелството
griffin - майстор
Добре е станало сичко :).
За менгемето само имай на предвид че мен една шпилка и гайка ми замина от износване :).
mavryt4o - майстор
кфражната шпилка шпилка стяга 5 пъти по-здраво и върви 10 пъти по-бързо цената за втора рака от олх на половина от тази нова не знам защо се измъчвате с обикновенна резба иначе полека лека заформяш кътче а до колко ще го развиеш зависи колко смяташ да се отдадеш на хобито
mavryt4o - майстор
KingLin написа:
Там е проблема че няма да е само работилница ами си остава и гараж. За това средните разпорки са диагонални а прави крака има само в двата края. Канала си е канал ама се ползва и за склад на гуми :) Даже днес приключих с рязането на столчето и съм го намацал обилно със топъл ленен безир по твоята препоръка грифин. Утре сглобявам и лакирам и срам не срам ще го пусна тук като първо творение :-D Апропо колата вече е в гаража. Габаритите ги бях взимал на око ама заспа работата.
за столчето има тема,, какво сътворих днес '' очакваме включване там най-скоро време
cvetomir_77 - специалист
Работя си аз по моята малка барачка :)
Снимките са кофти, ама са правени с телефона и на LED освестление, което даже още не е завършено.

Прикачен файл

IMG_20150908_220438.jpg

Прикачен файл

image.jpg

Прикачен файл

IMG_20150907_202312.jpg
Последна промяна от cvetomir_77 на вт сеп 08, 2015 10:40 pm, променено общо 1 път.
griffin - майстор
Снимките не ги виждаме, виж линковете дали са правилни :-D
KingLin - майстор
И аз не ги виждам. Предполагам са качени някъде където нямам регистрация.
cvetomir_77 - специалист
Мисля че снимките са оправени.
KingLin - майстор
Да вече са ОК. Въпрос: Защо не си пуснеш контакти по стените ами се бесиш в разклонители?
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 30

Тема "Моята работилница" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: